Pridať inzerát

Manažér internetového obchodu

EW Distribution a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Staničná 18, Prievidza
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 2 000 EUR/mesiacVariabilná zložka mzdy sa vypláca kvartálne na základe kvartálneho hodnotenia nadriadeného. Viac informácii Vám poskytneme na osobnom pohovore.
  • Termín nástupu: 1.7.2021
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť, internship, stáž

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš v živote niečo naozaj dosiahnuť?
Chceš byť súčasťou skvelého kolektívu a ráno sa tešiť do práce?
Chceš sa posúvať, na niečom dlhodobo pracovať a budovať si kariéru?
Myslíš si, že si samostatný a ambiciózny?
Nebojíš sa zodpovednosti a dokážeš prijať aj určitú voľnosť?

Toto všetko Ti vieme ponúknuť!

Na oplátku hľadáme toto:
Sme rýchlo rastúca veľkoobchodná firma so sídlom v Prievidzi. Popri náraste objednávok od našich b2b zákazníkov z celej Európy sme sa rozhodli ponúknuť naše produkty aj koncovému zákazníkovi. Chceli by sme otvoriť vlastný eshop postupne vo všetkých európskych krajinách. Kedže sme veľkoobchod, tovaru máme dosť, vieme zabezpečiť jeho doručenie zákazníkovi do 24 hodín a máme vlastné reklamačné a servisné oddelenie. Čiže všetky predpoklady pre spokojného koncového zákazníka sú splnené.

Preto hľadáme spoľahlivého, loajálneho človeka, ktorý sa nebojí práce a zároveň má chuť kariérne rásť od obyčajnej práce s objednávkami a listovaním produktov, cez zabezpečovanie marketingu, influencerov, manažovanie chodu celého eshopu až po vybudovanie značky a expanziu na iné trhy.

Náplň práce:
- napĺňanie produktových kariet
- publikácia produktov na porovnávacích portáloch
- komunikácia s programátormi
- uzatváranie spolupráce s marketingovými agentúrami a influencermi
- zodpovednosť za ekonomické výsledky eshopu
- nastavovanie a dodržiavanie procesov
- návrh a implementácia automatizácii, lean manažment
- práca s informačným systémom
- komunikácia s vedením spoločnosti, účasť na poradách
- komunikácia s logistickými, marketingovými a inými firmami a partnermi
- ostatné úlohy vyplývajúce z danej pozície a chodu firmy

Našim dlhodobým cieľom je:
- dlhodobo šťastný a spokojný tím, ktorý podá dostatočný výkon - vždy musia byť spokojné obe strany - ako firma, tak zamestnanci
- silný tím, v ktorom si budú ľudia navzájom pomáhať, učiť sa, napredovať spoločne, nie jednotlivo
- široké portfólio dodávateľov a odberateľov, ktorí nám vytvoria dlhodobý profit
- príjemné pracovné prostredie

- férové ohodnotenie = fixná mzda + variabilná zložka
- notebook + telefón;
- participácia na zahraničných pracovných cestách a meetingoch;
- uvoľnená firemná kultúra

Pohovor sa uskutoční na ulici Staničná 18, 97101, Prievidza.
Dostanete sa k nám cez ulicu Stavbárov, kde na konci pri nadchode pre peších odbočíte vľavo a cca po 100 metroch prídete do cieľa.
Uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2021 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Nepožadujeme prax, skôr opačne. Myslíme si, že pozícia je skôr vhodná pre človeka, ktorý nemá skúsen

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť
- pokora
- asertivita = neberie si veci k srdcu
- improvizácia/kreativita
- zmysel pre humor
- trpezlivosť = vytrvalosť
- cieľavedomosť
- priatelskosť
- loajalita
- komunikatívnosť
- analytické myslenie - schopnosť hľadať riešenia
- empatia
- fantázia
- multitasking
- otvorenosť

EW Distribution a.s. je začínajúca "start-up" spoločnosť v oblasti veľkoobchodu a medzinárodného obchodu s komoditami ako sú mobilné telefóny, smart gadgety, či ostatná spotrebná elektronika.
Sme priamo vlastnená Slovenská spoločnosť s výrazným finančným zázemím.

Na trhu sme od roku 2018, ale nakoľko vedenie spoločnosti má dlhoročné skúsenosti v danom obore, naša firma rýchlo napreduje na Slovenskom aj Európskom trhu.
V roku 2019 sme naplnili naše predajné plány na 110% a v roku 2020 sme zvýšili tržby o 70% napriek pandémii a máme vysoké ambície a ciele do najbližšieho obdobia.
Náš veľkoobchodný model je špecifický, možno zriedkavý, ale vo svete veľmi úspešný.

Naše firemné hodnoty:
- VÁŠEŇ PRE VÍŤAZSTVO
- TÍMOVÁ PRÁCA - SPOLUPRÁCA
- VÝKON
- ÚSPECH
- INTEGRITA
- ZAMERANIE SA NA VÝSLEDOK
- ČAS = PENIAZE = PROFIT
- SEDLIACKY ROZUM
- POČÚVAJ POTREBY ZÁKAZNÍKA
- VÝZVA A ODHODLANIE
- NECHAJ SVOJE EGO ZA DVERAMI
- INOVATÍVNE MYSLENIE A EFEKTIVITA
- TVOJE VÝSLEDKY = TVOJ RAST
- BUĎ DISCIPLINOVANÝ A ORGANIZOVANÝ
- PREDVÍDAJ
- BUĎ ODOLNÝ A NIKDY SA NEVZDÁVAJ
- DOBRÝ KOLEKTÍV = ŠŤASTIE NA PRACOVISKU
- PRINÁŠAJ RIEŠENIA A NIE PROBLÉMY
- RÝCHLO SA ADAPTUJ NA ZMENU

- široké portfólio spokojných dodávateľov a odberateľov s korektnými vzťahmi, ktorí nám vytvoria dlhodobý profit

Viac o nás:

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Staničná 18
97101 Prievidza