Pridať inzerát

Asistent manažéra predaja / nákupu

EW Distribution a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Prievidza
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 800 EUR/mesiacVariabilná zložka mzdy sa vypláca kvartálne na základe kvartálneho hodnotenia nadriadeného. Viac informácii Vám poskytneme na osobnom pohovore.
  • Termín nástupu: ihneď, ale na dobrých kandidátov vieme aj počkať
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť, internship, stáž

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš si budovať kariéru, učiť sa niečo nové každý deň a zároveň mať stabilnú prácu?
Chceš byť súčasťou skvelého kolektívu a ráno sa tešiť do práce?
Si samostatný a ambiciózny?
Nebojíš sa zodpovednosti a dokážeš prijať aj určitú voľnosť?

Toto všetko Ti vieme ponúknuť!

Hľadáme posilu na rýchlo sa rozrastajúce obchodné oddelenie veľkoobchodnej firmy so sídlom v Prievidzi..

Od Teba sa očakáva:

- komunikácia s obchodnými partnermi ohľadom dohodnutých obchodov, registrácii v našom informačnom systéme, objednávok atď
- aktívne vyhľadávanie obchodných partnerov,
- práca sa databázou,
- nákupná dokumentácia - vytváranie nákupných objednávok, kompletizácia nákupných dokumentov,
- predajná dokumentácia - vytváranie cenových ponúk a zálohových faktúr, kompletizácia predajných dokumentov
- práca s reportami
- vnútrofiremná komunikácia - zasielanie predajných/nákupných infomailov, komunikácia s účtovným oddelením a skladom

Našim dlhodobým cieľom je:
- dlhodobo šťastný a spokojný tím, ktorý podá dostatočný výkon - vždy musia byť spokojné obe strany - ako firma, tak zamestnanci
- silný tím, v ktorom si budú ľudia navzájom pomáhať, učiť sa, napredovať spoločne, nie jednotlivo
- široké portfólio dodávateľov a odberateľov, ktorí nám vytvoria dlhodobý profit
- príjemné pracovné prostredie

- férové ohodnotenie = fixná mzda + variabilná zložka
- notebook + telefón;
- participácia na zahraničných pracovných cestách;
- uvoľnená firemná kultúra
- dobrý kolektív
- možnosť kariérneho postupu
- zaujímavá práca v príjemnom prostredí
- sociálny program

Sme rýchlo rastúca veľkoobchodná firma so sídlom v Prievidzi. Nárast objednávok od našich B2B zákazníkov z celej Európy spôsobuje vyššiu obrátku tovaru a tým aj viac práce na obchodnom oddelení.
Aby boli naši obchodníci čo najefektívnejší, potrebujú pomôcť s menej odbornou prácou a tým pádom sa budú môcť venovať iba tomu, čo je pre obchod najdôležitejšie.

Preto hľadáme spoľahlivého, lojálneho človeka, ktorý sa nebojí práce a zároveň má chuť kariérne rásť od asistentskej práce pre obchodné oddelenie až po prípadné samostatné obchodovanie.

Pohovor sa uskutoční na ulici Staničná 18, 97101, Prievidza.
Dostanete sa k nám cez ulicu Stavbárov, kde na konci pri nadchode pre peších odbočíte vľavo a cca po 100 metroch prídete do cieľa.
Uchádzačov budeme najprv kontaktovať telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Poľský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Chorvátsky jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Internet - expert

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť
- príjemné profesionálne vystupovanie
- samostatnosť
- spoľahlivosť
- zodpovednosť
- pozitívny prístup k práci
- pokora
- asertivita = neberie si veci k srdcu
- improvizácia/kreativita
- zmysel pre humor
- trpezlivosť = vytrvalosť
- cieľavedomosť
- priatelskosť
- lojalita
- analytické myslenie - schopnosť hľadať riešenia
- empatia
- fantázia
- multitasking
- otvorenosť

EW Distribution a.s. je začínajúca "start-up" spoločnosť v oblasti veľkoobchodu a medzinárodného obchodu s komoditami ako sú mobilné telefóny, smart gadgety, či ostatná spotrebná elektronika.
Sme priamo vlastnená Slovenská spoločnosť s výrazným finančným zázemím.

Na trhu sme od roku 2018, ale nakoľko vedenie spoločnosti má dlhoročné skúsenosti v danom obore, naša firma rýchlo napreduje na Slovenskom aj Európskom trhu.
V roku 2019 sme naplnili naše predajné plány na 110% a v roku 2020 sme zvýšili tržby o 70% napriek pandémii a máme vysoké ambície a ciele do najbližšieho obdobia.
Náš veľkoobchodný model je špecifický, možno zriedkavý, ale vo svete veľmi úspešný.

Viac o nás:

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Staničná 18
97101 Prievidza