Pridať inzerát

IT Project Manager (Fintech)

Everlution s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava I, Bratislava-Staré Mesto
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 300 EUR/mesiac*výsledná suma bude závisieť od individuálnych schopností a skúseností uchádzača*
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme malá IT firma (do 20 zamestnancov) a na Slovensku fungujeme už takmer 10 rokov. Pracujeme na fintech projektoch a šikovných riešeniach. Našou silnou stránkou sú robustné technologické riešenia a kyberneticky bezpečné produkty. Pohybujeme sa na trhu v UK, ale vyskytnú sa aj lokálne zakázky.

Naše portfólio projektov sa rozšírilo a pre medzinárodný fintech projekt hľadáme projektového manažéra/ku do officu v Bratislave.

Tvojou úlohou bude:
→ nastavenie a plánovanie projektov (Gantt chart),
→ organizácia tímu developerov a testerov v agilnom prostredí,
→ spolupráca s tímom v Bratislave a v Londýne,
→ používanie SCRUM boardu, sledovanie požiadaviek cez GitHub (ZenHub),
→ komunikácia s klientom,
→ zabezpečenie všetkých potrebných informácií zúčastneným stranám,
→ príprava projektovej dokumentácie,
→ efektívne využívať dostupné resources,
→ dodržiavať deadlines, milestones, budget,
→ risk management.

A preto by tvojimi silnými stránkami mali byť:
→ organizovanosť,
→ dôslednosť,
→ komunikácia - interne a externe (aj v anglickom jazyku),
→ proaktivita,
→ schopnosť určiť priority.

Nepotrebuješ mať technický backround, všetko potrebné ťa naučíme. Záleží nám najmä na silnej organizačnej schopnosti, aby si sa nebál/a zdvihnúť telefón keď je potrebné vyriešiť záležitosti na strane klienta alebo developerského tímu. Ak ti záleží na kvalitne odovzdanej práci, dodržiavaš deadlines, neváhaj sa nám ozvať.

Pozíciu obsadzujeme aj pre juniornejšieho človeka s aspoň ročnou skúsenosťou na podobnej pozícii. Počas prvých pár mesiacov vyžadujeme prítomnosť on-site, kvôli zladeniu sa s tímom a efektívnejšej komunikácii. Sídlime v Starom meste, v centre Bratislavy.

Viac podrobností o nás či o projekte prezradíme vybraným kandidátom na pracovnom pohovore :)

Všetkým kandidátom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie a prajeme veľa šťastia pri výberovom procese.

Čo ti ešte ponúkame?

→ Everlution University - náš koncept interného vzdelávania v oblasti IT, kde sa na pravidelnej báze stretneme v neformálnej atmosfére, vypočujeme si vybraného kolegu, dáme pizzu a prediskutujeme všetko možné (aj nemožné).
→ Neskromne môžeme vyhlásiť, že je s nami sranda a na nič sa nehráme. Pravidelne sa stretávame vonku pri rôznych aktivitách či gastro zážitkoch (najmä pivo či v lete grilovačky).
→ Nie sme korporát ani rýchlokvasený startup.
→ Naše motto: “Work hard, play hard.” - keď pracujeme, tak naplno, keď pijeme, tak do dna!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Prax na pozícii/v oblasti

projektový manažér

Počet rokov praxe

1

Everlution s.r.o. je partnerom spoločnosti Everlution Software Ltd., úspešne pôsobiacej na anglickom trhu od roku 2004. Náš tím tvorí úzko prepojený okruh špecialistov, programátorov, projektových manažérov, dizajnérov a testerov so sídlom v Bratislave a Londýne. Dodržujeme overené a odporúčané postupy už od prvých nákresov systému a začiatku vývoja, až po následnú starostlivosť o spustený systém a jeho optimalizáciu.

Tvoríme robustné riešenia s použitím najnovších technológií a dôrazom na bezpečnosť klientových dát. Spoločne sa rozvíjame na základe riešení zložitých problémov so zaujímavými dátovými súbormi, často v kritickom prostredí. Radi klientov inšpirujeme a pomáhame im prinášať jedinečné riešenia, ktoré menia svet.

Okrem toho sme aj ľudia, preto sa radi bavíme a sme hrdí na našu prácu.
"Working hard, playing hard and developing great web software since 2004".

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov