Pridať inzerát

Marketing manager (junior)

Everlution s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava I, Bratislava-Staré Mesto
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 000 EUR/mesiac*výsledná suma bude závisieť od individuálnych schopností a skúseností uchádzača*
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme malá IT firma (do 20 zamestnancov) a na Slovensku fungujeme už takmer 10 rokov. Pracujeme na fintech projektoch a šikovných riešeniach. Našou silnou stránkou sú robustné technologické riešenia a kyberneticky bezpečné produkty. Pohybujeme sa na trhu v UK, ale vyskytnú sa aj lokálne zakázky.

Hľadáme niekoho samostatného, kto zastreší komplexnú marketingovú agendu a je si vedomý procesov v menšej spoločnosti. Okrem prípravy podkladov pre biznis prostredie hľadáme niekoho, kto bude s nami “žiť”, zachytávať atmosféru a tvoriť nápady na content.
Si to práve ty?

Tvojou prvou úlohou bude zamerať sa na prezentáciu spoločnosti pred klientmi, vytvorenie produktových materiálov, infografiky či návrhov ako zaktraktívniť náš web. Poskytneme ti priestor v kreatívnom písaní či v spracovaní vízií.

Čo ťa čaká? Zastrešenie komplexných marketingových aktivít, čo zahŕňa najmä tieto oblasti:
→ príprava prezentácií a podkladov - propagačné materiály produktov pre B2B a B2C (hlavne v ENG),
→ kreatíva, veľa, kreatívy - naozaj potrebujeme pokryť viaceré oblasti - ty nám určite budeš vedieť povedať ktoré,
→ výkonnostná zložka - neustále zlepšovať, skúšať, testovať, vyhodnocovať, analyzovať, nenechať sa odradiť prípadným neúspechom,
→ spolupráca s grafičkou Ankou - tá ti rada pomôže s vizuálom tvojich nápadov,
→ príprava kampaní, analýza, e-mail marketing.

Následne na to budeš pokračovať v týchto oblastiach:
→ digitálny a online marketing (vyhľadávanie možností na trhu, SEO, PPC, socials),
→ branding, atraktivita zamestnávateľa - chceli by sme sa priblížiť aj ľuďom “vonku”,
→ sociálne siete - vymyslieť stratégiu, koncept, tvorba contentu,
→ marketingová podpora HR pri recruitingu.

Ak dokážeš udať správny tone of voice pre jednotlivé platformy, si kreatívny typ, nemáš problém tvoriť obsah aj v angličtine, určite neváhaj a pošli svoje CV! Ak si už pracoval/a na podobnej pozícii, nezabudni pripojiť portfólio, prípadne do sprievodného listu popísať podrobnejšie svoje skúsenosti.

Pozíciu obsadzujeme iba on-site, sídlime v Bratislave.

Všetkým kandidátom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie a prajeme veľa šťastia pri výberovom procese.

Čo ti ešte ponúkame?

→ Everlution University - náš koncept interného vzdelávania v oblasti IT, kde sa na pravidelnej báze stretneme v neformálnej atmosfére, vypočujeme si vybraného kolegu, dáme pizzu a prediskutujeme všetko možné (aj nemožné).
→ Neskromne môžeme vyhlásiť, že je s nami sranda a na nič sa nehráme. Pravidelne sa stretávame vonku pri rôznych aktivitách či gastro zážitkoch (najmä pivo či v lete grilovačky).
→ Nie sme korporát ani rýchlokvasený startup.
→ Naše motto: “Work hard, play hard.” - keď pracujeme, tak naplno, keď pijeme, tak do dna!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, marketingová komunikácia

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Marketing - Mierne pokročilý
Online Marketing - Mierne pokročilý
Sociálne média - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

2

Everlution s.r.o. je partnerom spoločnosti Everlution Software Ltd., úspešne pôsobiacej na anglickom trhu od roku 2004. Náš tím tvorí úzko prepojený okruh špecialistov, programátorov, projektových manažérov, dizajnérov a testerov so sídlom v Bratislave a Londýne. Dodržujeme overené a odporúčané postupy už od prvých nákresov systému a začiatku vývoja, až po následnú starostlivosť o spustený systém a jeho optimalizáciu.

Tvoríme robustné riešenia s použitím najnovších technológií a dôrazom na bezpečnosť klientových dát. Spoločne sa rozvíjame na základe riešení zložitých problémov so zaujímavými dátovými súbormi, často v kritickom prostredí. Radi klientov inšpirujeme a pomáhame im prinášať jedinečné riešenia, ktoré menia svet.

Okrem toho sme aj ľudia, preto sa radi bavíme a sme hrdí na našu prácu.
"Working hard, playing hard and developing great web software since 2004".

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov