Pridať inzerát

Servisný technik manipulačnej techniky

EverLift Slovakia, s.r.o.

  • Miesto práce: Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 600 EUR/mesiacZákladná mzda od 900,-€ v hrubom podľa skúseností a praxe vybratého zamestnanca. K základnej mzde získava zamestnanec pravidelné mesačné prémie. Pravidelný mesačný zárobok V ČISTOM sa štandardne pohybuje od 1.000 - 1.300,- €, v závislosti od výkonov spoločnosti a zamestnancov ako aj šikovnosti konkrétneho zamestnanca.
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovného kolegu, ktorý má skúsenosti so servisom a montážou strojov a zariadení. Ponúkame výborné pracovné prostredie a zaujímavú náplň práce u lídra na slovenskom trhu s manipulačnou technikou (hydraulické ruky, plošiny a iné).
Vašou náplňou práce bude najmä:
- servisné činnosti na manipulačnej technike
- montáž a demontáž servisovaných dielov
- prijímanie požiadaviek od zákazníka, identifikácia poruchy, výber náhradných dielov
- úzka spolupráca a komunikácia s koordinátorom servisu pri plánovaní, objednávaní a organizácii servisných aktivít
- maximálne jednodňové servisné výjazdy ku zákazníkovi

- notebook, mobilný telefón aj na súkromné účely
- 8 hodinový pracovný čas, pondelok - piatok
- 13. plat, mimoriadne odmeny
- nápoje na pracovisku zdarma (káva, čaj)
- parkovacie miesto pre zamestnanca
- pravidelné firemné akcie aj s rodinnými príslušníkmi
- príspevok na dôchodkové sporenie
- predplatenie športových aktivít (multisport)

Informácie o výberovom konaní

Pošlite nám prosím životopis v slovenskom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárenstvo, údržba

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

servis a údržba strojov a zariadení

Očakávame :
- samostatnosť a zodpovednosť
- zákaznícky prístup a komunikácia
- ochota cestovať
- vzťah ku technike, servisu strojov a strojárenstvu
- orientácia v oblasti strojov a manipulačnej technike je výhodou

očakávame zručnosti:
- práca na PC v bežných systémoch (MS Office...)
- VP C je výhodou, B je nevyhnutný
- AJ - technická angličtina

Spoločnosť EverLift Slovakia, s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu manipulačnej techniky od roku 2002 a stala sa lídrom v tejto oblasti.
Zastupujeme tie najkvalitnejšie a najprogresívnejšie svetové značky hydraulických žeriavov, hákových nakladačov, kontajnerov, pracovných plošín a odvozných súprav na prepravu dreva. Vieme aké dôležité je mať spoľahlivé a kvalitné stroje kedykoľvek k dispozícii, preto kladieme dôraz na špičkový servis, ktorý spočíva nielen v odbornosti, ale aj v dostupnosti. Samozrejmosťou sú preto aj výjazdy za zákazníkom na miesto poruchy.
Viac o nás nájdete na www.everlift.sk .

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov