Pridať inzerát

Regionálny obchodný zástupca

EVEREL s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

UNILIN je producentom laminátových podláh, drevených podláh a luxusných vinylových podláh pod značkami Quick-Step a Pergo, a taktiež panelov na báze dreva (drevotrieskové dosky, MDF), dekoratívnych panelov, strešných systémov a izolačných panelov. UNILIN zamestnáva 4.800 zamestnancov v 20 výrobných miestach celosvetovo. Ročný obrat 2015 spoločnosti UNILIN bol 1,4 miliardy €.

Od roku 2005 je UNILIN súčasťou americkej skupiny Mohawk Industries, Inc. Mohawk je celosvetovo naväčšou podlahárskou spoločnosťou s manufaktúrami v Severnej a Južnej Amerike, Európe, Rusku a Ázii. Akcie spoločnosti sú obchodované na burze (NYSE) a dosahuje ročný obrat $ 8,1 miliardy a zamestnáva celosvetovo 34.000 zamestnancov.

Ako zamestnávateľ, si UNILIN zakladá na vášni zamestnancov k práci, inovatívnych procesoch a podnikavosti na všetkých úrovniach. Firemnú kultúru charakterizuje schopnosť investovať do technológií a ľudí

V snahe podporiť rast predaja na slovenskom trhu – Unilin, Division Flooring hľadá vhodného kandidáta na pozíciu — REGIONÁLNY OBCHODNÝ ZÁSTUPCA, Slovensko.

MIESTO PRÁCE: Slovensko

POTENCIÁLNY KANDIDÁT:

  • Talentovaná, sebavedomá osoba ochotná pracovať a dosiahnuť úspechy spolu s tímom UNILIN.
  • Kandidát by mal mať skúsenosti z obchodu, dobre rozvinuté vyjednávacie schopnosti, ochotu cestovať a snahu upevňovať svoju pozíciu REGIONÁLNEHO OBCHODNÉHO ZÁSTUPCU.
  • Skúsenosti a vedomosti z maloobchodu/stavebníctva nie sú nevyhnutné ale určite poskytujú výhodu.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Aktívne podieľanie sa na plánovaní a plnení B2B obchodných cieľov. Tímová práca zameraná na našich partnerov až po finálne riešenia.
  • Podpora existujúcich klientov vrátane školení, projektov, monitoring trhu, marketing, atď..
  • Zabezpečenie efektívnej prezentácie produktov a marketingových nástrojov na predajných miestach.

POŽIADAVKY:

  • Skúsenosti v obchode – minimálne 2 roky;
  • Skúsenosti s B2B obchodom – môže byť výhodou;
  • Poročilá úroveň obchodnej angličtiny. Pozícia si vyžaduje konverzačné schopnosti tak ako aj schopnosť komunikovať písomne;
  • Orientácia na výsledky a schopnosť práce v tíme;
  • Exelentné komunikačné a analytické shopnosti;
  • Silné odhodlanie, zodpovednosť, samostatnosť a snaha sa stále zlepšovať a učiť;
  • Vodičské oprávnenie skupiny «B».

ČO PONÚKAME:

  • Nadšenie z práce a učenia sa v medzinárodnom a multikultúrnom prostredí; s vysokým potenciálom na slovenskom trhu;
  • Pohyblivé výsledkovo orientované platové ohodnotenie so štvrťročným bonusom;
  • Školenia a jazykové kurzy;
  • Firemný mobilný telefón a počítač (laptop);
  • Firemné vozidlo.

Tešíme sa na najlepšieho kandidáta, ktorý sa pripojí k tímu UNILIN!

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou