Pridať inzerát

Elektromontér - asistent stavbyvedúceho

EV-mont, s. r. o.

  • Miesto práce: Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 300 EUR/mesiacodmeny k platu mesačné a koncoročné
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- koordinácia a riadenie elektromontážnych prác podľa pokynov stavbyvedúceho
- kontrola a evidencia vykonávaných elektromontážnych prác subdodávateľmi
- spolupráca so stavbyvedúcim pri zabezpečovaní kvality všetkých realizovaných prác
- spolupráca so stavbyvedúcim pri spracovávaní súpisov vykonaných prác a ďalších administratívnych úkonoch
- komunikácia s projektantom, subdodávateľmi, odbornými konzultantmi
- dbať na efektivitu stavby
- kontrola dodržiavania harmonogramov prác, technologických postupov, kvality prác a dodržiavania BOZP a PO
- koordinácia subdodávateľov a dodávok materiálu, zodpovednosť za včasné dodávky tovarov a prác
- vedenie a pravidelná aktualizácia stavebného denníka
- elektromontážne práce

- odmeny k platu až do 200 EUR mesačne
- koncoročné odmeny
- odmeny pri okrúhlych životných jubileách
- služobný telefón

Svoje životopisy zasielajte e-mailom na adresu [email protected], pričom v predmete e-mailovej žiadosti uveďte názov pracovnej pozície.
Zároveň Vás žiadame o zaslanie súhlasu so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom spracovania pre potreby výberu na inzerovanú pracovnú pozíciu v zmysle Zákona o ochrane osobných údajov.
Ďakujeme všetkým záujemcom o inzerovanú pracovnú pozíciu, kontaktovať budeme iba vybratých uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2022 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnik

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

LibreOffice - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

pracovná skúsenosť v oblasti elektroenergetiky výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť pri riešení pracovných úloh
- platné osvedčenie o odbornej spôsobilosti podľa par. 21 alebo 22 alebo 23, vyhl. č. 508/2009 Z.z.
- schopnosť čítať technické schémy a orientovať sa v elektro projektoch
- zodpovednosť, samostatnosť, precíznosť
- flexibilita
- komunikatívnosť
- vysoké pracovné nasadenie
- vôľa zlepšovať sa a prinášať zlepšenia do práce
- organizačné a technické schopnosti
- detailnosť, presnosť
- dobrá schopnosť dodržiavať termíny

Spoločnosť poskytuje elektromontážne práce, opravu a údržbu elektrických zariadení a bleskozvodov vrátane trafostaníc a VN prípojok a k nim potrebné revízie

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov