Pridať inzerát

Rozpočtár / Kalkulant

EUROVIA SK, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Poprad
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kalkulovanie v programe Cenkros
- príprava výkazov od investora
- príprava výkazov výmer podľa zadania investora
- zabezpečovanie materiálových vstupov a oslovovanie subdodávateľov

- základná mesačná mzda podľa znalostí, zručností a skúseností od 1 200,00€/brutto
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
- možnosť investovania do akcií skupiny VINCI za zvýhodnených podmienok
- nenárokovateľná pohyblivá zložka ročnej mzdy v závislosti na hospodárskom výsledku spoločnosti a individuálnom výkone

Životopis v slovenskom jazyku zasielajte na e-mailovú adresu, vybraných uchádzačov budeme kontaktovať za účelom osobného stretnutia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné, ideálne odbor dopravného staviteľstva (cesty, mosty)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
CENKROS - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- skúsenosti s prácou v programe CENKROS je PODMIENKOU
- praktické organizačné a komunikačné schopnosti
- samostatnosť pri plnení pracovnej agendy
- odolnosť voči stresu, flexibilita, zmysel pre tímovú hru
- vysoké pracovné nasadenie

Už viac ako polstoročná tradícia radí spoločnosť EUROVIA SK, a.s., člena skupiny EUROVIA CS, ktorý je súčasťou medzinárodného koncernu VINCI, medzi lídrov v stavebnom sektore na slovenskom trhu.
Od jej vzniku prešla spoločnosť viacerými zmenami, no základné princípy, ako sú včasne a kvalitne odvedená práca za dodržiavania najprísnejších pravidiel bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci či skúsení zamestnanci, ktorí pristupujú ku každému projektu osobitne a zodpovedne ostávajú kľúčovým znakom úspechu i v dnešných časoch. Aj preto každoročne patríme medzi TOP 10 najväčších stavebných firiem na Slovensku, sme lídrom v regionálnych PPP projektoch.
Všetky tieto úspechy podporuje aj skutočnosť, že disponujeme širokou sieťou obaľovacích centier po celom Slovensku a vďaka dcérskej spoločnosti EUROVIA – Kameňolomy, s.r.o. sme najväčším výrobcom kameniva pre infraštruktúrne stavby.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov