Pridať inzerát

Majster stavebnej výroby (pre závody: BA, BB, PP, PO)

EUROVIA SK, a.s.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiac- základná mzda od 1200€ / v závislosti od skúsenosti kandidáta + ročná odmena v závislosti na hospodárskom výsledku spoločnosti a individuálnom výkone
  • Termín nástupu: 01.06.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- organizovanie postupu prác stavebného diela, kontrola vykonaných prác
- zabezpečenie materiálneho zásobovania stavby, objednávanie strojov a mechanizácie
- zodpovednosť za dodržiavanie zásad BOZP na stavbe
- zodpovednosť a kontrola prác vykonávaných poddodávateľmi
- zostavovanie výkazov stavby (evidencia dochádzky, dodávky materiálu, strojov a mechanizácie, poddodávateľov)
- príprava podkladov k fakturácii
- dohľad nad dodržiavaním kvality vykonaných prác

- vzdelávanie zabezpečované zamestnávateľom vrátane jazykového kurzu
- príspevok na stravovanie nad rámec zákonnej povinnosti
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
- možnosť investovania do akcií skupiny VINCI za zvýhodnených podmienok
- ďalšie zamestnanecké benefity

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre závody: BRATISLAVA, BANSKÁ BYSTRICA, POPRAD, PREŠOV.

Vopred ďakujem za zaslanie životopisu, na základe ktorého posúdime vhodnosť na danú pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- aktivita a samostatnosť pri plnení úloh
- vysoké pracovné nasadenie
- riadenie pracovného kolektívu
- prax vo výstavbe ciest výhodou

Už viac ako polstoročná tradícia radí spoločnosť EUROVIA SK, a.s., člena skupiny EUROVIA CS, ktorý je súčasťou medzinárodného koncernu VINCI, medzi lídrov v stavebnom sektore na slovenskom trhu.
Od jej vzniku prešla spoločnosť viacerými zmenami, no základné princípy, ako sú včasne a kvalitne odvedená práca za dodržiavania najprísnejších pravidiel bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci či skúsení zamestnanci, ktorí pristupujú ku každému projektu osobitne a zodpovedne ostávajú kľúčovým znakom úspechu i v dnešných časoch. Aj preto každoročne patríme medzi TOP 10 najväčších stavebných firiem na Slovensku, sme lídrom v regionálnych PPP projektoch.
Všetky tieto úspechy podporuje aj skutočnosť, že disponujeme širokou sieťou obaľovacích centier po celom Slovensku a vďaka dcérskej spoločnosti EUROVIA – Kameňolomy, s.r.o. sme najväčším výrobcom kameniva pre infraštruktúrne stavby.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov