Pridať inzerát

Výrobný prípravár stavby

EUROVIA CS, a.s. - organizačná zložka Slovensko

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacupresnené na pohovore
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-výrobný prípravár stavby pre mosty
-práca so súťažnými podkladmi, projektovou dokumentáciou, výkazom výmer a rozpočtom stavby
-kontrola správnosti a úplnosti výkazu výmer podľa projektovej dokumentácie, identifikácia rizík a príležitostí
-realizácia výberových konaní na subdodávateľov a dodávateľov materiálov
-spracovanie kalkulácií vlastných prác a cenových rozpočtov ostatných stavebných činností
-sledovanie vecného a časového plnenia stavby, aktualizácia harmonogramu stavebných prác
-príprava plánov nákladov a podkladov pre vyhodnocovanie nákladov a výnosov stavby
-úzka spolupráca a súčinnosť so stavbou

- práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti
- motivujúce platové ohodnotenie
- notebook, mobilný telefón
- 5 dní dovolenky nad rámec Zákona
- odborárske poukazy
- sociálny fond

V prípade seriózneho záujmu o túto pracovnú pozíciu a splnenia stanovených požiadaviek si Vás dovoľujeme požiadať o zaslanie Vášho životopisu so všetkými pracovnými skúsenosťami a Vašimi kontaktnými údajmi cez túto ponuku alebo priamo na kontaktnú osobu.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za zaslanie životopisu.
Vyhradzujeme si právo spätne kontaktovať len vybraných uchádzačov.
Kontaktná osoba: Ing. Roman Šuda
Tel.: +421 905 488 011
E-mail: roman.suda@eurovia.cz

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Dopravné stavby, Inžinierské stavby - mosty,

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Exel - pokročilý
Microsoft Project - pokročilý
AutoCAD - pokročilý
CENKROS - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- skúsenosti so zmluvnými podmienkami FIDIC červený (žltý)
- znalosť a orientácia v STN, EN, TKP a pod.
- precíznosť, dôslednosť, analytické myslenie a dobré komunikačné zručnosti
- zmysel pre prácu v kolektíve a organizačné schopnosti
- SAP výhodou

Stavebná spoločnosť EUROVIA CS – Organizačná zložka Slovensko, patrí do svetového koncernu EUROVIA VINCI, ktorá pôsobí v 18 krajinách sveta. Od roku 2006 je jej stopercentným vlastníkom francúzska spoločnosť EUROVIA S.A..

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Osloboditeľov 66
040 17 Košice