Pridať inzerát

Ponúkame prácu pre šikovné gazdiné a upratovačky

EUROtoner, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 700 EUR/mesiac13. plat, odmeny
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte radi čisté, bezpečné prostredie doma, v práci alebo kdekoľvek vkročíte???
My áno. Ponúkame prácu pre šikovné gazdiné a upratovačky.
Upratujeme rodinné domy, byty, kancelárie, ambulancie a podobne.
Upratujeme aj po maľovaní, či prestavbe.
V ponuke máme pravidelné aj príležitostné upratovanie.
Najčastejšie požiadavky našich zákazníkov sú nasledovné:
- umývanie okien a žalúzií, parapety vnútorné, vonkajšie
- umývanie dverí, interiérové + vchodové
- utieranie prachu zo všetkých povrchov
- umývanie všetkých obkladov v domácnosti
- umývanie a leštenie batérii, sanity + zrkadlá
- vysávanie kobercov a rohoží
- umývanie podláh a ich následné voskovanie (podľa materiálu)
- umývanie svietidiel
- umývanie terasy, balkóna
- odstránenie pavučín
- umývanie spotrebičov v domácnosti (kávovar, sporák, mikrovlnka a pod.)
- pranie, žehlenie a skladanie prádla
- vnútorné priestory, ako kuchynská linka z vnútra, či skrine upratujeme, iba na želanie zákazníka a za príplatok
Do súkromných vecí zákazníka zo zásady nezasahujeme a umývame všetko okom viditeľné.
Garantujeme spoľahlivosť a diskrétnosť.
Cítite sa na to???
Ozvite sa.

Oblečenie, strava, doprava a 13 . plat.

Sme registrovaný sociálny podnik. To znamená, že naši zamestnanci sú pod ochranou. Neupratujeme výrobné haly ani priemyselné parky. Preferujeme ZŤP (invalidov).
Pracovný čas je rozvrhnutý tak, že prihliadame na zdravotný stav jednotlivca.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

prax je výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

dochvíľnosť, pracovitosť, diskrétnosť, komunikatívnosť...

My áno. Ponúkame preto upratovanie profesionálnej úrovni.
Upratujeme rodinné domy, byty, kancelárie, spoločné nebytové priestory, obchodné priestory a ambulancie.
Používame kvalitné čistiace prostriedky a príslušenstvo.
Vycestovať za zákazníkom do vzdialenosti 30 km pre nás nie je problém..
Garantujeme vám čistotu spojenú s bezpečnosťou (dezinfekcia).
- tepovanie - umývanie sedačky (podľa materiálu)
- po dôkladnom uprataní celého Vášho priestoru budú všetky povrchy dezinfikované šetrným prípravkom bez chlóru

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MINORITAS, s.r.o. RSP
Rastislavova 12
951 41 NITRA-LUŽIANKY