Pridať inzerát

Pracovník na modernej linke na eloxovanie dielov

EUROPUR s.r.o., Nové Mesto n/V

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kočovská 14, Nové Mesto nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 850 EUR/mesiacZákladná mzda bez odmien 850€. S odmenami sa vieš dostať aj na 1000€. Každý kvartál sa mzda prehodnotí, podľa ohodnotenia práce
  • Termín nástupu: Podľa dohody (aj hneď)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme presne Teba, ak máš rád moderné výrobné technológie. Jedná sa o jednu z najmodernejších liniek v strednej EURÓPE, kde sa robí povrchová úprava na hliníkové diely, v rôznych procesoch, farbách, pre zákaznícke projekty. Spracovávajú sa rôzne diely, ktoré majú následne použitie napr. v autách, motorkách, bicykloch, e-kolobežkách, svetlách, rôznych jednoúčelových zariadeniach ale aj veľkých linkách na výrobu a balenie (použitie takmer kdekoľvek).
Veľké množstvá dielov sú viditeľné a ich vizuálny vzhľad musí byť perfektný.
V skratke: Ak surový hliníkový diel naeloxujes, zlepšuješ vlastnosti toho dielu ako je tvrdosť povrchu, koróznu odolnosť a mnohé iné vlastnosti, ktoré zvyšujú životnosť dielov a zároveň zariadení, kde sú také diely používané.

Miesto výkonu práce je v Novom Meste nad Váhom. Pracovný čas je na smeny.

Čo sa od teba očakáva?

Nakoľko sa jedná o prácu s hliníkovými dielmi, je ku každému dostupný výkres (tlačená alebo elektronická forma), kde je treba vedieť diely identifikovať a podľa zaškolenia overiť proces a pripraviť diely na "Zavesenie" do procesu do linky. Po skončení procesu sa diely "Zvesia" podľa predpisu a pripravia na vyskladnenie.
Základná strojárska znalosť je výhodou, veľa ďalších veci sa dozvieš na školeniach a prácou v tíme.

Oceňuje sa prirodzená motivácia ku kreativite a zlepšovaniu, čím sa otvára benefit profesného rastu. Čím sa budeš viac snažiť a budeš samostatnejší, môžeš sa vypracovať aj na vedúceho smeny, čím pôjde tvoja mzda hore.

Zároveň máš možnosť sa stať súčasťou rýchlo rozvíjajúcej firmy s inovatívnou
modernou technológiou, ktorú neustále upgradujeme a pridávame nové procesy pre nové požiadavky našich zákazníkov.
Ak budeš mať záujem ty, budeš mať pozitívny prístup k práci a firme, máme o teba záujem z dlhodobého hľadiska.

- Extra odmeny za prácu (zvyčajne dvakrát do roka)
- Osobné ohodnotenie
- Individuálny prístup, vždy možné sa dohodnúť, ak budeš potrebovať niečo vybaviť počas prac. doby

Pohovor bude prebiehať individuálne s každým uchádzačom. Termín pohovoru je teda flexibilný.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárske a iné

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počet rokov praxe

1

- Zodpovednosť
- Flexibilita
- Komunikatívnosť
- Ochota

Spoločnosť EUROPUR s.r.o. robí povrchovú úpravu hliníka a kovov na dvoch linkách. Linka AOH (anodickej oxidácie hliníka) je plne automatická, kde sa eloxujú zliatiny hliníka v rozmeroch max. 2000x1100x500mm. Na Slovensku patrí táto linka medzi najväčšie zákaznícky orientované linky.
Druhá linka NiP - na bezprúdové Chemické niklovanie je v prevádzke tretí rok a realizuje sa na nej chemické niklovanie ocele a farebných kovov okrem hliníka. Max rozmery dielu: 1400x1000x500mm
Typy procesov:
1. Eloxovanie hliníka:
- hrúbky vrstiev 5 - 80 mikrónov, podľa zliatiny
- prírodný elox, tvrdý elox, prírodný čierny elox, tvrdý čierny elox, tvrdý elox + PTFE a iné
2. Chemické niklovanie:
- hrúbky vrstiev 8 - 70mikrónov
- možnosť tepelného vytvrdenia až do 1000HV.
- max. váha dielu do 750kg
3. Výroba polyuretánových plášťov, ktoré nachádzajú uplatnenie najmä na invalidné vozíky:
- vyvíja a vyrába výrobky z liateho elastomérneho polyuretánu a tuhej integrálnej peny.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

EUROPUR s.r.o.
Kočovská cesta 14/A
915 01 Nové Mesto nad Váhom

Kontakt