Pridať inzerát

Pracovník vo výrobe - povrchová úprava hliníka

EUROPUR s.r.o., Nové Mesto n/V

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kočovská 14, Nové Mesto nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 EUR/mesiac+ osobný bonus, + 13. plat
  • Termín nástupu: 1.12.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovník manipuluje s hliníkovými dielmi, ktoré podľa plánu a zadania upína na závesy do procesu. Po procese sa diely zvešiavajú, kontrolujú a následne ukladajú do balení. Vyžaduje sa vysoká precíznosť manipulácie s dielmi a kolektívna práca. Jedná sa o 2 až 3-smennú prevádzku. Bližšie informácie na pohovore.

Možný Karierný rast (podmienený kreativitou, prístupom k práci..)
Práca v inovatívnej firme s príjemným kolektívom
Team-buildingy
Odmeny formou 13. platu
Poukážky do jedného z vybraných nákupných reťazcov
Stabilná a dlhodobá pozícia

Prosíme záujemcov o pracovnú pozíciu, aby nás kontaktovali cez portál alebo emailom. Podmienkou je štrukturovaný životopis v Slovenskom jazyku. Bonusom je motivačný list. Pracovné pohovory prebiehajú individuálne, termín a čas je možné dohodnúť.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Zodpovedný prístup k práci
Komunikatívnosť
Zručnosť
Samostatnosť pri riešení úloh (po zaškolení)
Práca s výkresovou dokumentáciou
Ochotný a loajálny prístup k zadaniam práce

Europur s.r.o. je progresívna, inovatívna, zákaznícky orientovaná firma poskytujúca povrchové úpravy kovov. Prioritne je orientovaná na anodickú oxidáciu (eloxovanie) hliníka a zliatin. Na Slovensku patrí táto linka medzi najväčšie zákaznícky orientované linky.
Druhá linka NiP - na bezprúdové Chemické niklovanie je v prevádzke tretí rok a realizuje sa na nej chemické niklovanie ocele.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt