Pridať inzerát

Krájanie a balenie syrov - Barneveld - Holandsko

EUROPERSONNEL, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Barneveld, Holandsko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 11,18 - 14,7 EUR/hod.od 11,18 Eur brutto/hod+ 8,33 % holiday money Plat nad 37 hodín týždenne je 14,70 Eur brutto/hod. Mzda je vyplácaná týždenne na bankový účet zamestnanca.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníkov ktorí budú pracovať vo fabrike, kde sa balia rôzne druhy syrov.
Náplňou práce bude krájanie, triedenie, balenie, štítkovanie syrov, príprava syrov na expedíciu. Vo fabrike je príjemná teplota okolo 14 stupňov.

Akceptujeme uchádzačov aj z Českej Republiky. Všetky potrebné dokumenty vieme vybaviť v priebehu jedného dňa cez email.

Pokiaľ máte záujem o pracovnú pozíciu, kontaktujte nás telefonicky na číslach +421 917 721 626, +421 910 333 199 alebo napíšte email na [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Pracuje sa vo fabrike kde sa balia syry.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- znalosť anglického jazyka na úrovni B1
- jeden so skupiny vodičský preukaz skupiny B

Sme personálno-poradenská spoločnosť, zaoberajúca sa sprostredkovaním práce. Taktiež Vám ponúkame naše poradenstvo a služby spojené s prípravou životopisu, prípravou na pracovný pohovor, s vycestovaním do zahraničia za prácou, relokáciou alebo legislatívou vybraných krajín EU. Na trhu pôsobíme od roku 2009.
U nás nájdete pracovné ponuky najmä do Holandska. Zabezpečujeme rôzne pracovné pozície v potravinárstve, skladoch,logistike, doprave, poľnohospodárstve, hoteloch a iných odvetviach. Využitím našich služieb budete mať možnosť pracovať v zahraničí, spoznáte nové krajiny, ich kultúru a naučíte sa cudzí jazyk.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Europersonnel
Tel.: +421 910 333 199, +421 917 721 626
E-mail: poslať životopis