Pridať inzerát

Chyžná do plážového hotela-Holandské ostrovy. Odchod ihneď

EUROPERSONNEL, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Terschelling, Holandsko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 700 EUR/mesiacod 10,45 Eur brutto/hod + príplatok 8,33% holiday money (pre pracovníkov 21 rokov a viac) 9,40 Eur brutto/hod. + príplatok 8,33% holiday money (20 rokov) 8,37 Eur brutto/hod. + príplatok 8,33% holiday money (19 rokov) 7,31 Eur brutto/hod. + príplatok 8,33% holiday money a viac (18 rokov) Mzda je vyplácaná každý týždeň na účet podľa Vášho výberu. Bankový účet musí byť vedený na Vaše meno.
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme chyžné/chyžných ktorí budú pracovať v 3* alebo 4* hoteloch na holandskom ostrove Vlieland, Texel, Terschelling, Ameland alebo v národom parku Veluwe. Hotely sa nachádzajú v krásnom prostredí pri mori na Holandských ostrovoch. Prevažná väčšina hotelov sa nachádza priamo na pláži. Každý ostrov má turistické centrum, kde nájdete množstvo obchodov a počas leta sa tu konajú rôzne festivaly.

Jedná sa o dlhodobú pracovnú ponuku (nie letnú brigádu).
Náplň práce:
- upratovanie hotelových izieb, kúpeľní a spoločných priestorov

S Holandským zamestnávateľom už spolupracujeme viac ako 10 rokov. V hoteloch tým pádom pracuje veľa Slovákov a Čechov.

Akceptujeme uchádzačov aj z Českej Republiky. Všetky potrebné dokumenty vieme vybaviť v priebehu jedného dňa cez email a pripraviť Vás na cestovanie do zahraničia.

Ak máte záujem o pracovnú pozíciu zašlite životopis v anglickom jazyku a napíšte dátum kedy môžete do zahraničia vycestovať na email: info@europersonnel.sk
alebo nás kontaktujte na tel. číslach +421 917 721 626, +421 910 333 199.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

rôzne hotely na Holandských ostrovoch

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť anglického jazyka

Sme personálno-poradenská spoločnosť, zaoberajúca sa sprostredkovaním práce. Taktiež Vám ponúkame naše poradenstvo a služby spojené s prípravou životopisu, prípravou na pracovný pohovor, s vycestovaním do zahraničia za prácou, relokáciou alebo legislatívou vybraných krajín EU. Na trhu pôsobíme od roku 2009.
U nás nájdete pracovné ponuky najmä do Holandska. Zabezpečujeme rôzne pracovné pozície v potravinárstve, skladoch,logistike, doprave, poľnohospodárstve, hoteloch a iných odvetviach. Využitím našich služieb budete mať možnosť pracovať v zahraničí, spoznáte nové krajiny, ich kultúru a naučíte sa cudzí jazyk.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

Dolný Šianec 1
911 01 Trenčín