Pridať inzerát

Hľadá sa skladník - vodič VZV/retrak do Voderad okr.Trnava

EUROPERSONAL

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Voderady
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 909,84 EUR/mesiacSkladník - Vodič VZV: 909,84 € Retrak: 966,96 € + výkonnostný, dochádzkový bonus - 17% Základnej mzdy /vodič VZV 154,67€ / Retrak 164,38 €/ + mesačná dochádzková odmena 100€ (podmienka je odpracovaný celý mesiac bez PN a Absencii) + zákonné príplatky za nočné, víkend, nadčas, št. sviatok..

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- súčasťou práce je ručná manipulácia s materiálom v sklade, presun pomocou paletového vozíka
- zodpovednosť za nepretržitý tok materiálu zo skladu k výrobným linkám, zásobovanie linky materiálom
- zúčastňovanie sa pravidelných inventúr
- zodpovednosť za dôsledné dodržiavanie FIFO systému pri vyskladňovaní materiálu
- zodpovednosť za správne odoberanie materiálu z príslušných dokov podľa plánu
- zabezpečenie bezpečnej manipulácie s obalmi a ich ochrana pred poškodením
- zodpovednosť za zverený VZV
- zaisťovanie poriadku a čistoty v sklade

- zaškolenie,
- doprava – 10 €/mesačne,
- ubytovanie ZADARMO v Trnave alebo Galante,
- stravovanie v závodnej jedálni / stravovacia karta / zrážka len 0,68€
za obed, pitný režim, 2x káva zdarma počas zmeny,
- pracovný odev a obuv,
- týždenné zálohy,
- bezúročné mikropôžičky, bezplatné právne poradenstvo

DOPRAVA:
1) Veľké Úľany, Jelka, Senec, Pezinok, Cífer, Voderady
2) Piešťany, Drahovce, Madunice, Červeník, Hlohovec, Šulekovo,
Trakovice, Motorest Bučany, Trnava, Zeleneč, Voderady
3) Iža, Komárno, Hadovce, Kameničná, Štagnóca Osada, Kolárovo,
Dedina Mládeže, Neded, Vlčany, Šaľa, pri Kajali, Galanta,
Sládkovičovo, Pusté Úľany, Pavlice, Voderady
4) Vozokany, Mostová, Čierny Brod, Galanta, Sládkovičovo, Abrahám,
Hoste, Majcichov, Voderady
5) Smolenice, Boleráz, Kľčovany, Šelpice, Trnava, Suchá nad Parnou,
Biely Kostol, Trnava, Hrnčiarovce, Voderady
6) Sereď, Vlčkovce, Opoj, Voderady
7) Opoj, Voderady
8) Senec, Voderady
9) Dunajská Streda, Veľké Dvorníky, Dunajský Klátov, Jahodná,
Tomášikovo, Vozokany, Mostová, Čierny Brod, Košúty, Galanta,
Abrahám, Hoste, Majcichov, Lear Voderady.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Potrebné platné oprávnenie na VZV
Dobrý zdravotný stav
Fyzická zdatnosť

Pracovná doba: 7,5 hodinové zmeny
Pracuje sa v 3-zmennej prevádzke, možnosť pracovať aj nadčas

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov