Stavbyvedúci - výstavba železničných zabezpečovacích zariadení

EUROPERSONAL

  • Miesto práce: Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 - 2 300 EUR/mesiac(v závislosti na pracovných skúsenostiach)
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Celá SR
- Dochádzka na dennej báze na pracovisko v Bratislave alebo priamo na stavbu, v prípade potreby práca na týždenné turnusy, možnosť práce z domu 2 dni v mesiaci

- Oboznamuje sa s kompletnou projektovou dokumentáciou diela, stavebným povolením a prislúchajúcimi vyjadreniami dotknutých orgánov;
- Tvorí časový a finančný harmonogram výstavby, vrátane stanovenia dôležitých míľnikov výstavby;
- Podieľa sa na výbere jednotlivých dodávateľov stavby;
- Zúčastňuje sa na jednaniach s potencionálnymi subdodávateľmi;
- Pripomienkuje zmluvy o dielo s jednotlivými dodávateľmi stavebných časti;
- Zodpovedá za dodržiavanie rozpočtových, časových a kvalitatívnych limitov projektu;
- Zodpovedá za úplne a správne odovzdanie realizačných podkladov jednotlivým dodávateľom stavebných prac;
- Zvoláva a vedie pracovné stretnutia z ktorých vypracováva zápis a distribuuje účastníkom;
- Zodpovedá za vedenie a sledovanie zmenových konaní;
- Zodpovedá za vedenie stavebných denníkov;
- Pripravuje podklady pre fakturáciu a predkladá na schválenie objednávateľovi;
- Odsúhlasuje súpis vykonaných prác a následnú fakturáciu subdodávateľom;
- Zabezpečovanie kontroly harmonogramu a jeho míľnikov a kvality prác v súlade s dohodnutými zmluvami a objednávkami;
- V prípade neplnenia povinnosti dodávateľa v zmysle dohodnutých zmlúv a objednávok prijíma a navrhuje opatrenia k eliminácii neplnených povinnosti;
- Upozorňuje priameho nadriadeného na kritické momenty na stavbe,
- Spolupracuje pri preberaní/odovzdávaní stavebných diel, príprava odovzdávanej dokumentácie pri preberacom konaní/kolaudácii;
- Dohliada na zabezpečenie kolaudácie;
- Zodpovedá za dodržiavanie poriadku a zabezpečenia BOZP na pridelenej stavbe;
- Zodpovedá za kontrolu stavby a kvality vykonávaných prác;
- Koordinuje a kontroluje pracovníkov na stavbe; A ďalšie práce podľa potrieb spoločnosti.

- Stabilná práca v spoločnosti s 30 ročnou históriou,
- Vianočný príspevok (13. plat),
- Ďalšie finančné príspevky (pri narodení dieťaťa, pri pracovných výročiach),
- Platené krátkodobé voľno na preliečenie,
- Ročná odmena za dochádzku,
- Iné finančné a nefinančné benefity (služobné vozidlo, mobilný telefón),
- Možnosť profesionálneho rastu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2 roky ako stavbyvedúci/alebo 5 rokov ako asistent stavbyvedúceho

Počet rokov praxe

2

- Osvedčenie stavbyvedúceho vydané SKSI – odbornosť 24 Inžinierske stavby alebo 33 Technické, technologické a energetické vybavenie stavieb
- Zodpovednosť, samostatnosť, precíznosť, logické myslenie, spoľahlivosť, flexibilita, schopnosť tímovej spolupráce;
- Prax v prostredí železničnej infraštruktúry výhodou;
- Znalosť čítania technickej/výkresovej dokumentácie.

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Miroslava Lobová
Tel.: +421908454463
E-mail: poslať životopis