Okamžitý nástup! Operátor TV výroby. Nástupný bonus 120€, Inflačný bonus 250€ ! Ubytovanie,doprava

EUROPERSONAL

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 786 EUR/mesiacMzdové podmienky (brutto) 786 EUR/mesiac + dochádzková prémia vo výške 125€ + výkonnostná prémia do výšky 55€ Celková mzda do výšky 966€ + nástupný bonus 120€/mesiac po dobu 3 mesiacov

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:

Vyrábajte svetové TV u najzamestnávateľa v Nitre. Pracujte ako operátori výroby v Nitre. Získajte férový plat a zázemie v stabilnej spoločnosti s viac ako 25-ročnou históriou.

Čaká Vás:

- nenáročná práca v klimatizovaných priestoroch - obsluha automatizovanej pracovnej linky
- práca vhodná pre mužov aj ženy
- ( práca v stoji) -skrutkovanie, balenie, lepenie, montáž
- šróbovanie, pripájanie konektorov - káblov - nenáročná práca aj pre začiatočníkov v oblasti výroby

video spoločnosti obsadzovanej túto pozíciu - https://www.youtube.com/watch?v=CXJR...

NÁSTUPNÝ bonus 120€/mesiac aj INFLAČNÝ bonus 250€

Pracovný čas 8 hodín denne v dvojzmennej prevádzke (ranná/poobedná zmena) od pondelka do piatku s dvomi prestávkami (30 + 15 minút)

DOPRAVA zabezpečená ZDARMA:

Linka ZM 1: Zlaté Moravce - Martin n. Žitavou - Sľažany - Neverice - Jelenec - Žirany - Kolíňany - Pohranice - Nitrianske Hrnčiarovce - Nitra

Linka NR 1: Hlohovec - Kľačany - Rišňovce - Alekšince - Zbehy - Čakajovce - Nitra

Linka NR 2: Trnava - Modranka - Sereď - Šintava - Nitra

Linka NR 3: Trakovice - Bučany - Brestovany - Dolné Lovčice - Zavar - Križovany nad Dudváhom - Vlčkovce - Veľké Zálužie - Lehota - Kynek - Nitra

Linka NR 6: Šaľa - Šaľa-Veča - Horná Kráľová - Močenok - Cabaj-Čápor - Nitra

Rýchla REGISTRÁCIA a doplnenie informácií k obsadzovanej pozícii:

Náborová kancelária - 0908961969
Bezplatná linka - 0800500502

- pracovná zmluva (plný úväzok)
- stravné v hodnote 4,50€ podľa výberu zamestnanca formou stravovacej karty alebo príspevku v hotovosti ku mzde
- možnosť záloh po 1. odpracovanom týždni vo výške 50€/ týždeň
- zmluvná doprava z rozličných smerov
- ubytovanie 1,50€ / noc
- doprava z ubytovne do práce a naspäť – zabezpečená
- intenzívne zaškolenie k pracovnej pozícii
- bezplatné právne poradenstvo
- bezúročné mikropôžičky
- pracovné oblečenie, obuv zabezpečené
- sociálny program - rôzne súťaže a motivačné programy pre zamestnancov
- celodenná starostlivosť koordinátora

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov