Pridať inzerát

Nástrojár

EUROPERSONAL

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Michalovce
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 920 EUR/mesiac+ 20% prémie

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Oprava a údržba strižných a ohýbacích nástrojov, postupových aj jednoduchých na ohýbanie a strihanie plechu,
Montáž nových strižných a ohýbacích nástrojov na strihanie a ohýbanie plechov,
Korekcie a odladzovanie nových strižných a ohýbacích nástrojov,
Brúsenie a konvenčné sústruženie a frézovanie,
Starostlivosť o pridelené náradie a pomôcky,
Vykonávanie montážnych prác vo výškach a na rebríkoch,
Riadenie VZV,
Udržiavanie čistoty na pracovisku,
Svedomité, zodpovedné a uvedomelé plnenie úloh zamestnávateľa,
Dodržiavanie bezpečnostných, protipožiarnych a vnútropodnikových predpisov,
Plnenie ďalších špecifických úloh a povinností súvisiacich s výkonom práce.

Perspektívna pracovná pozícia v medzinárodnej spoločnosti,
Práca v dynamickom kolektíve,
Zabezpečený adaptačný proces,
Adekvátne platové ohodnotenie,
Využívanie rozsiahleho sociálneho programu a benefitov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Počet rokov praxe

2

Pracovné miesto nie je vhodné pre absolventa,
Práca v dvojzmennej prevádzke,
Prax na kovoobrábacích strojoch je výhodou,
Schopnosť pružne reagovať na aktuálne problémy, zvládanie stresu,
Schopnosť tímovej spolupráce, cieľavedomosť,
flexibilita, zodpovednosť a samostatnosť.

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt