Pridať inzerát

Junior Contract Manager

EUROPERSONAL

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiac(horná hranica nástupnej mzdy nie je ohraničená a bude závisieť od skúseností a schopností kandidáta)
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná ponuka, aká sa len tak nevidí! Ak si ambiciózny, chceš sa kariérne posunúť míľovým krokom vpred a spolupracovať s jednou z najvýznamnejších spoločností, ktorá poskytuje inžinierske služby, systémové riešenia, projekty, softvérovú podporu a súvisiace služby pre jadrové elektrárne na celom svete, tak neváhaj a daj nám o sebe vedieť :)

N tejto pozícii budeš podporovať podpisovanie a rozbiehanie návrhu zmlúv a obstarávanie hlavných celosvetových projektov I&C.

Contract Manager úzko spolupracuje s vedúcim zmluvného manažmentu JK SKR na rozvoji a riadení zmluvných vzťahov SR s klientmi, ko-kontraktovania a subdodávok za účelom dosiahnutia cieľov projektu a SKR ako súčasť zmluvných dohôd o konzorciu a príslušné postupy.

Tvoje úlohy budú:

• podieľať sa na zmluvnej stratégii v spolupráci s projektovým riaditeľom a vedúcim zmluvného manažmentu SKR BU,
• zabezpečiť, aby projektový tím rešpektoval a poznal zmluvné povinnosti a práva,
• spravovať zmluvný vzťah s našim spoludodávateľom,
• zabezpečiť, aby naše záväzky voči subdodávateľom boli v súlade so zákonom,
• v spolupráci s právnym, redakčným a vyjednávacím klientskym riaditeľstvom kooperovať v rámci rôznych zmluvných dokumentov (potvrdenia, vedľajšie listy, variácie, listy...),
• písanie nárokov a návrhov na zmeny pri ich monitorovaní a vyjednávaní,
• účasť na zlepšovaní interných postupov projektov, ale aj Family Contract Management SKR BU,
• účasť na zmluvných pokynoch projektu (školenia, poznámky, newslettery,...).

A čo bude tvojou odmenou?

• vzrušujúce projekty a veľa príležitostí na osobný a profesionálny rast.
• budeš súčasťou dynamického tímu globálnej a vedúcej spoločnosti na trhu, ktorá bude vďačná za tvoju prácu a postará sa o rovnováhu tvojho pracovného a súkromného života,
• rôzne odborné školenia, príspevok na jazykové vzdelávanie, socializačné programy (teambuilding, vianočný večierok), program odporúčaní zamestnancov, bonus za nový prenájom, stravné lístky – plne preplatené spoločnosťou, bezplatné parkovanie a príležitostnú prácu z domu.

Dobré, že? Tak poď posunúť svoju kariéru míľovým krokom vpred k tým najlepším!

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod / Obchodné právo / Administratíva

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Ruský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

Aký by si mal byť?

• mal by si mať inžiniersky / magisterský titul ideálne v odbore "obchodné právo",
• minimálne 2 roky skúseností v oblasti manažérskych zmlúv a manažmente reklamácií pre medzinárodné EPC alebo EP projekty v priemysle alebo vo veľkých infraštruktúrnych projektoch, ideálne v jadrovej oblasti,
• pokročilá prax zmluvných podmienok (právne znalosti) a mechanizmov riešenia sporov,
• skúsenosti so zmluvnými a obchodnými rokovaniami,
• silné efektívne komunikačné zručnosti v angličtine, písanou aj hovorenou formou (francúzština, ruština alebo akýkoľvek iný jazyk je výhodou),
• schopnosť porozumieť témam globálne aj detailne,
• schopnosť predvídať problémy a proaktivita pri navrhovaní a realizácii riešení,
• bezproblémové nadväzovanie vzťahov, prispôsobivosť, kreativita, odhodlanie, pragmatizmus a prísnosť,
• orientácia na zákazníka a na výsledky.

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Vladislav Sochanič, PhD.
Tel.: +421918430134
E-mail: poslať životopis