Pridať inzerát

Šikovní elektrikári / elektromontéri do Švajčiarska

EUROPERSONAL

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Švajčiarsko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 33 EUR/hod.k mzde sa priplácajú diéty 16CHF / deň netto
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných elektrikárov s pracovnými miestami do celého Švajčiarska.
Náplň práce:
- trasovanie káblov
- elektroinštalačné práce
- montovanie elektrických zariadení (zásuvky, lampy...)
- samostatná práca
- pripájanie klímy a vzduchotechniky

- švajčiarska pracovná zmluva
- dlhodobá práca
- výplata každý týždeň
- ubytovanie zabezpečené

V prípade záujmu neváhajte poslať Váš životopis spolu s dokladom o vzdelaní na email [email protected] Tešíme sa na spoluprácu!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické zameranie

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Taliansky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

A

- komunikatívna úroveň nemeckého jazyka
- vodičský preukaz je výhodou
- skúsenosti s prácou elektrotechnika / elektrikára / elektromontéra

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov