Kuchár na riečnej výletnej lodi - trasa plavby Passau - Viedeň - Bratislava - Budapešť

EUROPERSONAL

  • Miesto práce: Slovensko, Nemecko, Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 500 EUR/mesiacod 1500€ netto + tringelty Šéfkuchár (Executive Chef) od 3000€ netto + tringelty Sous Chef (zástupca šéfkuchára) od 2000€ netto + tringelty Kuchár Jr. (Junior Chef) od 1200€ netto + tringelty Kuchár sekcie (Chef de partie) od 1500€ netto + tringelty Pomocný kuchár (Demi Chef de partie) od 1300€ netto + tringelty
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- varenie na najvyššej úrovni, rozvíjanie nových nápadov na navrhovanie jedálnych lístkov
- zodpovednosť za prípravu jedál, aktívna pomoc pri príprave denných jedál

Dĺžka kontraktu: cca do jesene

Ubytovanie na lodi ZADARMO
Strava je ZADARMO

- Maltská pracovná zmluva na sezónu
- Možnosť medzirezortného kariérneho rastu
- "Bezplatné plavby" pre rodinných príslušníkov alebo priateľov alebo hotelových manažérov
- Bezplatné výlety
- Platená alebo neplatená dovolenka počas sezóny
- Preplatenie cestovných nákladov
- Zdravotné poistenie na palube a počas dovolenky
- Bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celej lodi
- Profesionálny vývoj

Informácie o výberovom konaní

- Anglický jazyk - na komunikatívnej úrovni
- Nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni - výhoda !!!!

ŽIVOTOPIS zasielať aj s FOTOGRAFIOU !

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

kuchár

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

gastro, hoteliérstvo

- skúsenosti na porovnateľnej pozícii
- znalosť potravín a nápojov
- odolnosť voči stresu,
- schopnosť pracovať v tíme,
- priateľská a prozákaznícky orientovaná osobnosť.

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov