Montáž interiérov, dverí, kuchýň (stolári/tesári) - Švajčiarsko - St. Gallen /švajčiarska pracovná zmluva, ubytovanie zabezpečené

EUROPERSONAL

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Švajčiarsko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 32 EUR/hod.32 CHF/ hod. Brutto + 18 CHF/ deň Netto diéty Netto zárobok od 4800 CHF Možné je týždenné vyplácanie zálohy po odovzdaní pracovného výkazu zamestnanca. Mzda vyplácaná každú stredu.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Externe montáže: St. Gallen
- vnútorné vybavenie interiérov
- dvere
- tesárske práce
- kuchyne
Pri tejto činnosti - ochota nočného prespávania v externých podmienkach /pri externých montážach sú diéty vyššie + ak sa ide na týždeň a dlhšie na montáž, tak hotel platí zamestnávateľ.

Miesto: 2-3 stolári - na práca do výrobnej dielne

Práca je na hlavný pracovný pomer - švajčiarska pracovná zmluva na dobu neurčitú, so skúšobnou dobou 3 mesiace

Pracovný čas: 8 hodín denne / 5 dní v týždni. Možnosť pracovať aj víkendy za príplatok (25 až 50% dennej mzdy)

- stabilná a dlhodobá práca
- ubytovanie ZABEZPEČENÉ zamestnávateľom, zamestnanec zaplatí prvú zálohu vo výške cca. 200 CHF a zvyšnú časť postupne každý týždeň možné zo záloh... mesačné náklady na ubytovanie: cca. 600 až 800 CHF v závislosti od kantónu

- doprava do zamestnania je individuálna /vl. auto výhoda, nie však podmienka/

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stolár, tesár

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

- prax v odbore
- byť mobilný
- vlastné náradie

Nemecký jazyk – úroveň - A2 - B1 - rozumieť a dohovoriť sa.

ŽIVOTOPIS zasielať v NEMECKOM jazyku!

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov