Baví ťa práca v logistike, v sklade? Pracuj s nami v Bratislave na pozícii skladník - manipulant. Mzda 1200€. Práca na plný úväzok. (ubytovanie možné)

EUROPERSONAL

  • Miesto práce: Devínska Nová Ves, Bratislava-Devínska Nová Ves-Devínska Nová Ves
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 917 - 996 EUR/mesiacPonúkaný plat (brutto): MANIPULANT: 917€ + príplatky + hodnotenia (osobné 0 -20% zo základnej mzdy, nadčas 25% z priem. mzdy, príplatok - nočný, poobedný, víkendový podľa Zákonníka práce + bonus 50€ dochádzka) Priemerný mesačný, nástupný plat brutto: 1200€

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
- MANIPULANT: vykonáva príjem a výdaj tovaru, triedenie (delenie) tovaru, vývoz prázdnych paliet, objednávky tovaru
video k pracovnej pozícii:

Zmennosť: 3-zmenka - ranná, poobedná, nočná v 8 hodinovom pracovnom režime
Druh pracovného pomeru: plný úväzok – pracovná zmluva

Zabezpečené:
zaškolenie, ubytovanie (ubytovňa), stravné formou stravovacej karty, pracovný odev a obuv, týždenné zálohy, UBYTOVANIE ZADARMO /iba poplatok mestu cca 52 Euro mesačne, bezplatné právne poradenstvo

Priama telefonická registrácia záujemcov a doplnenie informácií k termínom a ponuke:

Náborová kancelária - 0908961969 - Mgr. M. Valentíny, PhD.
Bezplatná linka - 0800500502

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov