Švajčiarsko - klampiari s praxou - /švajčiarska pracovná zmluva, ubytovanie, nástup možný ihneď/

EUROPERSONAL

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kanton Aargau, Švajčiarsko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 34 EUR/hod.34 - 36 CHF/hod brutto + 18 CHF/deň netto - diéty (netto plat cca. od 4600 CHF pri 160-hodinovom pracovnom úväzku) Mzda vyplácaná každú stredu. Možnosť záloh po odpracovaní týždňa a odovzdaní hodinového výkazu - Stundenzettel.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vykonávanie rôznych klampiarskych prác (strihanie, ohýbanie, vysekávanie, valcovanie, spájkovanie, nitovanie, vŕtanie atď.).
- Práca s rôznymi typmi materiálov – pozinkované, medené, hliníkové a iné plechy
- Úprava plechov na požadované rozmery.
- Kompletné klampiarsko-pokrývačské zabezpečenie striech, terás, balkónov, ríms a parapetov.
- Kladenie strešnej krytiny, izolačných vrstiev a iných materiálov na strechy.
- Montáž, demontáž a opravovanie plechových častí stavieb.

Práca je na hlavný pracovný pomer - švajčiarska pracovná zmluva na dobu neurčitú, so skúšobnou dobou 3 mesiace

Pracovný čas: 8 hodín denne / 5 dní v týždni. Možnosť pracovať nadčasy aj víkendy za príplatok /25 až 50% dennej mzdy/

- stabilná a dlhodobá práca
- ubytovanie ZABEZPEČENÉ zamestnávateľom, zamestnanec zaplatí prvú zálohu vo výške cca. 200 CHF a zvyšnú časť postupne každý týždeň možné... mesačné náklady: cca. 600 až 800 CHF

- doprava do zamestnania je individuálna /vl. auto výhoda, nie však podmienka/

Potrebné náradie, helma, bezpečnostná obuv S3 vysoká členková.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

klampiar

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- prax v odbore
- byť mobilný

Nemecký jazyk – komunikatívna znalosť - B1
Potrebné náradie, helma, bezpečnostná obuv S3 vysoká, členková.

ŽIVOTOPIS zasielať v NEMECKOM jazyku!

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov