Autolakýrnik s praxou! Nemecko! nemecká pracovná zmluva, Ubytovanie zabezpečené, nástup možný ihneď

EUROPERSONAL

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Liebenau, Nemecko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 11,15 EUR/hod.11,15 - 12,00 €/hod brutto + 6,50 - 7,50 €/hod – netto diéty. Výplatný termín do 20. dňa nasledujúceho kalendárneho mesiaca. Možnosť záloh po odpracovaní týždňa a odovzdaní hodinového výkazu - Stundenzettel

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava autodielov na lakovanie, lakovanie karosérií...

Práca je na hlavný pracovný pomer - nemecká pracovná zmluva na dobu neurčitú so skúšobnou dobou 1 mesiac.

Pracovný čas: 8 hodín a viac /deň. Možnosť pracovať nadčasy

Ubytovanie ZABEZPEČENÉ prvý mesiac hradí zamestnávateľ, následne bude suma stiahnutá z výplaty. Ďalšie mesiace si hradia ubytovanie zamestnanci.

Doprava do zamestnania je individuálna /vl. auto výhoda/.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

autolakýrnik, lakovač

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax v odbore

Nemecký jazyk – komunikatívna znalosť, pri práci v skupine stačia základy

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov