Pracovná príležitosť do Nemecka pre inštalatérov - voda, kúrenie, plyn, sanita / ubytovanie zabezpečené Nemecká PZ

EUROPERSONAL

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 11,15 EUR/hod.6,50-7,50 EUR/hod – netto diéty
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta.v Nemecku príjmeme skúsených inštalatérov .
Inštalatérske práce, prerábanie sanity, potrubie, kúrenie, voda, plyn...

Nemecký jazyk - komunikatívna znalosť,
-pri dvojici stačí ak jeden ovláda NJ na úrovni dohovorenia sa

Pracuje sa 8 hod. denne aj viac podľa potreby. Možné su aj nadčasy po dohode.

Nemecká pracovná zmluva
Ubytovanie je zabezpečené zamestnávateľom
Prvý mesiac zaplatený zamestnávateľom a stiahnutý z výplaty
Ďalšie mesiace z diét si hradia ubytovanie zamestnanci

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu je potrebné nám zaslať CV.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

Inštalatér, údržbár

Počet rokov praxe

3

Prax na danej pozícii podmienkou

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov