Elektrokonštruktér so strojníckou vysokou školou a stredným elekro vzdelaním - vhodné aj pre absolventa

EUROPERSONAL

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Poprad
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac- prémie do 20% za každý mesiac vyplácané kvartálne a dovolenková a vianočná odmena- možnosť získať 60% hrubej mzdy, 50€ mesačne dochádzkový bonus - priemerná mesačná mzda s variabilnou zložkou mzdy je 1350 € (pri základe 1000€)
  • Termín nástupu: ihneď/dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia elektrokonštruktéra je vhodná aj pre šikovného a ambiciózneho absolventa strojníckej vysokej školy a tiež strednej školy elektrotechnického zamerania.

Vašou náplňou práce na tejto pozícii bude:
- navrhovať konštrukčné riešenia v zmysle technického zadania
- zodpovedať za správnosť a úplnosť vytvorených dokumentov
- zodpovedať za správnu aplikáciu príslušných noriem, predpisov a iných požiadaviek v dokumentácií
- vykonávať konštrukčný dozor počas prototypovej a overovacej sériovej výroby výrobku
- spolupracovať so zamestnancami technológie, výroby, kontroly a inými útvarmi v rámci realizačného tímu
- systematicky sledovať a sústreďovať informácie súvisiace s problematikou koľajovej dopravy, sledovať vynálezy z oblasti koľajových vozidiel, využívať nové, moderné konštrukčné riešenia pri projektoch.

Spoločnosť vám ponúka:
- odmeny pri výročiach, svadbe, narodení dieťaťa
- dovolenková a vianočná odmena
- bonus za dochádzku 50€ mesačne
- vstup do fitka GOLEM len za 2€/mesačne
- poukážky na regeneráciu vo výške 80€
- jazykové kurzy- zdarma
- doplnkové dôchodkové sporenie
- športové a kultúrne akcie pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov,
- pružný pracovný čas

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, výrobnú spoločnosť v Poprade.

V prípade záujmu o túto pozíciu mi prosím pošlite svoj životopis na recruiter.ke@e-personal.eu. Ďakujem za spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- znalosť problematiky návrhu elektrických schém a zapojení elektrických komponentov,
- znalosť technických noriem a európskej legislatívy pre oblasť elektrotechniky v oblasti železničnej dopravy,
- znalosť technického kreslenia a tvorby súvisiacej výrobnej, montážnej a technickej dokumentácie,
- platné osvedčenie o odbornej spôsobilosti elektrotechnika §21 v zmysle vyhlášky MPSVaR SR č. 508/2009 Z. z.- výhodou.

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov