Do najväčšej automobilky na Slovensku s okamžitým nástupom zamestnáme vodičov VZV / CXT s platom až 1200€ brutto a ubytovaním zdarma

EUROPERSONAL & FABRIKA s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 957 EUR/mesiacOd 957 EUR/mesiac Priemerná mesačná mzda brutto od 1180 €+1200€ a viac Základná zložka mzdy: (základná mzda 957 € +dochádzka50€ + výkonnostná premia0-20% zo základnej mzdy + príplatok 0,40€/ hod popoludnie + ostatne príplatky v zmysle Zákona 1180 € priemerný mesačný plat brutto

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

skladovanie a preprava komponentov pre výrobu v automobilovom priemysle, zásobovanie výrobnej linky

video k pracovnej pozícii:

V prípade, že nemáte preukaz na VZV, v našom tréningovom centre Vás vyškolíme na prácu na VZV.

Ponúkané výhody
- Od 957€ + príplatky (bonus, nadčas, príplatok - noc, poobedná).
- Pracovná zmluva bez skúšobnej doby.
- Stravný lístok v hodnote 3,83 €.
- Bezplatná právna poradňa.
- Bezúročné MIKROpôžičky.
- Sociálny program - rôzne súťaže a motivačné programy pre zamestnancov.
- Celodenná starostlivosť koordinátorom.
- UBYTOVANIE ZDARMA platí sa iba pobytová daň 1,70€ /noc
-zálohy
-mzda načas

Ďakujeme všetkým za prejavený záujem. V prípade záujmu o uvedenú pozíciu zašlite email na mailovú adresu kosice@e-personal.eu prípadne nás kontaktujte

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Náš klient je najväčším automobilovým výrobcom vo Volkswagene, prináša technické inovácie a používa najmodernejšie technológie na výrobu jedných z najžiadanejších luxusných vozidiel na svete.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Samostatnosť
Precíznosť
Fyzická zdatnosť
Technická gramotnosť

Ochota pracovať na zmeny -2-3 zmenná prevádzka počas 5 dňového zmenového režimu od pondelka do piatka (možnosť práce nadčas v závislosti od potrieb spoločnosti).

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

EUROPERSONAL & FABRIKA s.r.o.
Mlynské Nivy 70
82105 Bratislava