Obchodný zástupca na export, s aktívnou angličtinou, alebo nemčinou (do slovenskej výrobnej spoločnosti v Prešove)

EUROPERSONAL & FABRIKA s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Prešov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiac+ pohyblivá zložka z obratu
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na pozíciu Obchodný zástupca export s aktívnou nemčinou hľadáme kandidáta, ktorý má skúsenosti na pozícii Obchodného zástupcu a ktorý disponuje aktívnou nemčinou, ktorú vie využiť na komunikáciu so zahraničím.
Práca nie je v teréne, Obchodník sa nachádza denne v kancelárii v Prešove.

Náplňou práce na tejto pozícii je:
• Vykonávanie obchodnej činnosti na pridelených trhoch.
• Prieskum vyhodnocovanie trhu za účelom vytvárania potenciálnych trhov EU
• Aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
• Vedenie obchodných stretnutí, vyjednávanie obchodných podmienok a udržiavanie obchodných štandardov na zverenom
trhu
• Prieskum konkurencie, sledovanie cien, trendov a produktového portfólia na zverených trhoch
• Dojednávanie obchodných podmienok pre uzatváranie obchodných a servisných zmlúv s klientami na pridelených trhoch
• Vyhľadávanie a získavanie nových sprostredkovateľov na zverenom trhu, vedenie vytvorenej siete sprostredkovateľov
• Aktívna osobná, telefonická a elektronická komunikácia s klientmi za účelom upevnenia a rozvoja obchodných vzťahov
(anglický a nemecký jazyk)
• Prezentácia a optimalizácia portfólia produktov a služieb, spolupráca pri tvorbe cenových kalkulácií klientom
• Riadenie platobnej morálky zverených zákazníkov
• Monitorovanie trhu, marketingové aktivity, reportovanie, vypracovávanie analýz trhu a predaja

- pružný pracovný čas
- motivačné odmeňovanie na základe výsledkov
- príspevok do DDS

V prípade vášho záujmu mi prosím pošlite váš životopis na recruiter.ke@e-personal.eu.
Ďakujem všetkým uchádzačom za spoluprácu. Kontaktovať budem iba uchádzačov spĺňajúcich požadované kritéria.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, ktorým je spoločnosť s dlhoročnou tradíciou vo výrobe plastových a hliníkových okien a dverí.

Požiadavky na zamestnanca

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

Odborné zručnosti:
- Uzatváranie obchodných zmlúv
- Obchodné vyjednávanie s odberateľmi
- Rokovania so zákazníkom
- Prejednávanie a uzatváranie objednávok s obchodnými partnermi
- Vybavovanie sťažností a reklamácií

Odborné znalosti:
- Predvádzacie techniky
- Postupy pri reklamáciách, práva spotrebiteľa
- Marketing všeobecne
- Trh, jeho subjekty a správanie
- Obchodné právo

Všeobecné znalosti:
- Počítačová spôsobilosť
- Numerická spôsobilosť

Osobné predpoklady:
- Kooperácia (spolupráca)
- Uspokojovanie zákazníckych potrieb
- Samostatnosť
- Riešenie problémov
- Plánovanie a organizovanie práce
- Aktívny prístup
- Zvládanie záťaže
- Ovplyvňovanie ostatných
- Efektívna komunikácia
- Celoživotné vzdelávanie

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

EUROPERSONAL & FABRIKA s.r.o.
Mlynské Nivy 70
82105 Bratislava

Kontakt