Pridať inzerát

Senior Daňový špecialista

EUROPERSONAL & FABRIKA s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 700 EUR/mesiacZákladná mzda : 1700 - 2700 EUR/mes. Brutto + variabilná zložka mzdy. Výška základnej mzdy závisí od skúseností a znalostí kandidáta.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vypracovanie daňových priznaní najmä ku DPPO a DPH,
• participácia na medzinárodných projektoch
• príprava/spolupráce pri vypracovávaní dokumentácie o transferovom oceňovaní skupiny,
• vedenie príslušnej dokumentácie,
• sledovanie legislatívnych zmien v oblasti daní,
• zabezpečovanie súladu medzi daňovou legislatívou a procesmi v spoločnosti,
• pripomienkovanie obchodných zmlúv z daňového hľadiska,
• komunikácia s daňovými poradcami, s daňovými úradmi, audítormi a inými št. orgánmi,
• poskytovanie internej podpory za oblasť daní,
• príprava odborných stanovísk v slovenskom aj v anglickom jazyku,
• spolupráca a komunikácia s ostatnými oddeleniami spoločnosti.

• motivujúce platové ohodnotenie + variablilná zložka mzdy, ročné odmeny,
• práca pre stabilnú a úspešnú spoločnosť vo svojom segmente,
• možnosť profesionálneho rastu,
• flexibilný pracovný čas,
• pracovná doba 7,5 hod/denne,
• možnosť home-office,
• sick days,
• vzdelávacie programy, odborné školenia,
• príspevok do DDS,
• sociálne benefity,
• mnoho ďalších benefitov spoločnosti...

Ďakujeme veľmi pekne za prejavený záujem o pozíciu Daňový špecialista. Odpovedať budeme všetkým uchádzačom.
Stručné zdôvodnenie prípadného zamietnutia zasielame len kandidátom, ktorí absolvujú osobné pohovory.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Našim klientom je úspešná medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v energetickom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Dane, Účtovníctvo, Audítorstvo - ekonomický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Počet rokov praxe

Daňový špecialista
3

• 3-5 rokov skúseností v oblasti daní je podmienkou,
• vysokoškolské vzdelanie ekonomického zamerania,
• výborná znalosť daňovej legislatívy (najmä DPPO, DPH),
• veľmi dobré znalosti účtovníctva, audítorstva,
• skúsenosti v daniach so zahraničnými projektami/transakciami prípadne prax v medzinárodnej účtovnej alebo účtovnej spoločnosti je výhodou,
• skúšky daňového poradcu sú veľkou výhodou,
• komunikatívna znalosť anglického jazyka (min. B2) je podmienkou,
• znalosť práce so SAP výhodou,
• vynikajúce komunikatívne a reprezentatívne zručnosti,
• samostatnosť, zodpovednosť,
• analytické myslenie,
• tímový hráč.

Spoločnosť EUROPERSONAL & FABRIKA s.r.o. s viac ako 1500 zamestnancami je jedným z popredných poskytovateľov personálnych a upratovacích služieb. Spoločnosť bola založená v roku 2006, je držiteľom povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a súčasne je držiteľom povolenia činnosti agentúry dočasného zamestnávania. Spoločnosť je držiteľom EN ISO 9001:2008.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mlynské Nivy 70
82105 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Silvia Gálová
Tel.: +421908454463
E-mail: poslať životopis