Pridať inzerát

Školiteľ - lektor pre vodičov vysokozdvižných vozíkov

EUROPERSONAL & FABRIKA s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiacod 900,- € /konečná základná mzda závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta/
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- školenie / výučba ľudí - obsluha motorových vozíkov - teoretická a praktická časť
- oboznámenie školených pracovníkov so základnými znalosťami z oblasti BOZP, technologickými požiadavkami, prevádzkovými schopnosťami - zariadení VZV a pripraviť ich na úspešné absolvovanie overenia odbornej spôsobilosti
- implementácia jednotlivých právnych predpisov do výučbového procesu
- zabezpečovanie a sledovanie priebehu jednotlivých kurzov a ich evidencia v informačnom systéme
- vykonávanie administratívnych úkonov a iných činnosti podľa pokynov nadriadeného
- reporting
- miesto výkonu práce - Bratislava

- stabilná a rastúca spoločnosť,
- profesionálne zázemie v úspešnej slovenskej spoločnosti
- zaujímavá práca s dlhodobou perspektívou
- bezplatná právna pomoc
- bezúročné MIKROpôžičky
- príjemný pracovný kolektív
- pracovná zmluva sa štandardne uzatvára na dobu určitú - 1 rok. Po jej ukončení sa pracovný pomer predĺži na dobu neurčitú

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

školiace stredisko

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Personalistika - základy
Fakturácia - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- aktívny vodič na VZV, prax minimálne 3 roky , ktoré viete zdokladovať
- lektorské, učiteľské schopnosti - certifikát výhoda
- komunikačné, organizačné a prezentačné schopnosti
- schopnosť samostatného, analytického a štruktúrovaného myslenia, pracovitosť
- samostatnosť a ochota prevziať zodpovednosť
- dobrá seba-organizácia
- flexibilita
- administratíva a reporting

Spoločnosť EUROPERSONAL & FABRIKA s.r.o. s viac ako 1500 zamestnancami je jedným z popredných poskytovateľov personálnych a upratovacích služieb. Spoločnosť bola založená v roku 2006, je držiteľom povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a súčasne je držiteľom povolenia činnosti agentúry dočasného zamestnávania. Spoločnosť je držiteľom EN ISO 9001:2008.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mlynské Nivy 70
821 05 Bratislava