Zamestnaj sa ako Operátor/ka výroby v Lozorne s nástupom ihneď, ubytovanie a doprava do práce zabezpečené

EUROPERSONAL & FABRIKA s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Lozorno
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 788 EUR/mesiac788 - 902 EUR Plat brutto: - operátor výroby - 788,61,- € + 10% variabilná zložka za dochádzku + trieda od 0,30/hod + príplatky (poobedný, nočný príplatok, št. sviatok, príp. víkend - podľa Zákonníka práce) - vodič VZV 902€ + 10% variabilná zložka za dochádzku + trieda od 0,30/hod + príplatky (poobedný, nočný príplatok, št. sviatok, príp. víkend - podľa Zákonníka práce)
  • Termín nástupu: IHNEĎ

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

výroba interiérových častí auta, palubné dosky, tapacir na dvere... laminácia kožených dielov
- kontrola kvality vyrábaných dielov
pracovná zmluva doba určita-1 rok /bez skúšobnej doby/
- práca v 3 a 4 zmennej prevádzke/8h/

- zaškolenie
- doprava - z okolia 0,019€/km
- ubytovanie - 2€ /noc
- stravné lístky 3,83,- Euro, pracovný odev a obuv
- týždenné zálohy
- osobné + skupinové ohodnotenie
- celodenná starostlivosť koordinátora
- bezúročné Mikropôžičky, bezplatné právne poradenstvo

DOPRAVA ZABEZPEČENÁ:
Bílkove Humence, Borský Mikuláš, Borský Sv. Jur, Bratislava, Brodské, Čácov, Čáry, Dojč, Gajary, Gbely, Holíč, Jabloňové, Jakubov, Kostolište, Kuchyňa, Kuklov, Kúty, Lakšárska Nová Ves, Lozorno, Malacky, Malé Leváre, Moravský Sv. Ján, Pernek, Petrova Ves, Plavecké Podhradie, Plavecký Štvrtok, Radimov, Rohožník, Sekule, Senica, Skalica, Sološnica, Studienka, Stupava, Suchohrad, Šaštín Stráže, Unín, Veľké Leváre, Vysoká pri Morave, Záhorská Bystrica, Záhorská Ves, Závod, Zohor,

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu, prosím kontaktujte:

Bezplatná linka 0800 500 002
BRATISLAVA 0948 002 048 nabor@e-personal.eu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

medzinárodná spoločnosť v oblasti automobilového priemyslu

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovedný prístup k práci
- ochota manuálne pracovať
- lojalita, bezkonfliktnosť, motivácia
- ochota učiť sa novým veciam
- odolnosť voči stresu
- manuálna zručnosť
- dobrý zdravotný stav
- prax v automobilovom priemysle vítaná
- termín nástupu IHNEĎ, po pohovore

Spoločnosť EUROPERSONAL & FABRIKA s.r.o. s viac ako 1500 zamestnancami je jedným z popredných poskytovateľov personálnych a upratovacích služieb. Spoločnosť bola založená v roku 2006, je držiteľom povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a súčasne je držiteľom povolenia činnosti agentúry dočasného zamestnávania. Spoločnosť je držiteľom EN ISO 9001:2008.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mlynské Nivy 70
82105 Bratislava-Ružinov

Kontakt

Kontaktná osoba: Eva Križovenská
Tel.: +421948002048
E-mail: poslať životopis