Pridať inzerát

Administratívny pracovník / pracovníčka

European Security Solutions s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Zvolen
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 500 EUR/mesiackonečná mzda záleží od skúsenosti uchádzača
  • Termín nástupu: marec 2022
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Práca s programom OMEGA a POHODA: tvorba cenových ponúk, potvrdení, objednávok a zákazkových listov.
- Evidencia skladu: príjem a výdaj tovaru (mesačná inventarizácia).
- Komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi v slovenskom a anglickom jazyku.
- Tvorba iných administratívnych podkladov spojených s realizáciou zákaziek.
- Správa, dôsledná evidencia a zveľaďovanie dokumentov.
- Riešenie otázok a problémov so zákazníkmi.
- Spravovanie eshopu a webstránky (aktualizácia, nahadzovanie produktov).

- Práca v dynamickej firme.
- Priestor na sebarealizáciu.
- Dôraz na osobný prístup.
- Práca s modernými technológiami a inováciami.
- Možnosť výberu osobného benefitu podľa vlastných preferencií.

Poprosíme o zaslanie životopisu na e-mail job@eseso.sk s krátkym textom o Vás s odpoveďou na otázku - Ako by ste samých seba charakterizovali v pracovnom prostredí?
Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem, ale kontaktovaní budú len tí, ktorí spĺňajú stanovené podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
KROS Omega - Úplný začiatočník
POHODA (účtovníctvo) - Úplný začiatočník

Vodičský preukaz

B

-aktívny šofér/šoférka
-čistý register trestov
-dôslednosť
-samostatnosť
-schopnosť komunikovať na úrovni
-zmysel pre detail

European Security Solutions s.r.o. je spoločnosť zaoberajúca sa bezpečnostným inžinierstvom, ktorá sa špecializuje na navrhovanie, budovanie a prevádzkovanie bezpečnostných systémov.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci