Pridať inzerát

Skladník (aj na VZV)

Europapier Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 180 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď, resp. dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo budeš robiť?
• manipulácia s tovarom
• zabezpečovanie jeho správneho skladovania
• správny príjem a výdaj tovaru
• udržiavanie poriadku v sklade a ostatné práce súvisiace so skladovaním
a manipuláciou tovaru
• práca so skenerom

Čo ponúkame?
• priateľský kolektív
• ročná odmena (pri splnení ekonomických ukazovateľov)
• pitný režim (minerálka, káva, čaj)

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám svoj štruktúrovaný životopis, čím dávate zároveň súhlas na spracovanie Vašich osobných údajov.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za zaslanie životopisu a ponuky práce, no iba vyhovujúci uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

prax na uvedenej pozícii min. 1 rok

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Čo od Teba očakávame?
• prax v riadení VZV min. 1 rok s oprávnením na vedenie VZV
• odolnosť voči stresu
• precíznosť a dodržiavanie termínov
• vyhovujúci zdravotný stav pre manipuláciu s bremenami
• tímového hráča
• pokiaľ máš prax s pracou so skenerom je to výhodou

Europapier Slovensko, s.r.o. je vedúcim veľkoobchodom s papierom, obalovými materiálmi, hygienou a tlačovými farbami a na slovenskom trhu pôsobí už od roku 1991. Je súčasťou skupiny Europapier Group, ktorá patrí do koncernu Heinzel Group a ktorá je dnes s viac ako 950 pracovníkmi v 13 krajinách vedúcou veľkoobchodnou spoločnosťou s papierom v strednej a východnej Európe. V rámci divízie Hygiena je cieľom spoločnosti stať sa významným partnerom pre svojich zákazníkov, zvyšovať svoj trhový podiel a to prostredníctvom organického rastu, ako aj formou akvizícií lokálnych spoločností, podnikajúcich na slovenskom trhu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov