Pridať inzerát

Sales Representative - Obchodný zástupca

Europa Investment Property CZ a.s. – organizačná zložka Slovensko

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacFixný plat + finančné bonusy + firemné bonusy
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Expandujeme ne Slovensko !
Naša spoločnosť EUROPA INVESTMENT PROPERTY sa rozširuje do ďalšej zeme.

Máš obchod v krvi? Ste obchodníkom telom aj dušou?
Ste obchodníkom, ktorý sa chce vo svojej kariére posúvať a neustále na sebe pracovať?
Chcete sprostredkovávať prestížne služby klientom?
Rád komunikujete s ľuďmi po telefóne ale nechcete sedieť v klasickom Call centre?
V prípade, že ste si na vyššie spomínané otázky odpovedal ÁNO – hľadáme práve TEBA!
Do spoločnosti Europa Investment Property a.s., patriacu do rastúcej medzinárodnej skupiny Premiot Group a.s., hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Sales Representative pre lokalitu Bratislava.

Zaoberáme sa developmentom v Česku, Slovensku, Maďarsku a Anglicku. Venujeme sa rekonštrukciám rezidenčných, komerčných a historických objektov. Pomáhame ľuďom lepšie bývať, žiť a cestovať, prostredníctvom bytov, apartmánov a hotelov, ktoré staviame. Spravujeme investície do reálnych, hmatateľných hodnôt.

Nepatríme medzi investičných sprostredkovateľov ani finančných poradcov. Jedná sa priamo o prácu pre Developera s obratom 3 mld. Kč.

ČO BUDE NÁPLŇOU TVOJEJ PRÁCE :
- Poznáš nový svet, svet investícii,
- Budeš kontaktovať potencionálnych a existujúcich klientov,
- Budeš sa zúčastňovať a podieľať sa na každodenných meetingoch,
- Budeš sa zúčastňovať na obchodných jednaniach v rámci Slovenska,
- Budeš spolupracovať so skúsenými členmi tímu,
- Zapojíš sa do školiaceho systému,
- Budeš sa zdokonaľovať vo svojich znalostiach a zručnostiach.

Možnosť kariérneho rastu,
Priama podpora pri zvyšovaní odbornosti, zručnosti a manažérskych kompetencií,
Motivačné ohodnotenie 1.300 (fixný plat + finančné bonusy + firemné bonusy),
Práca na TPP,
Stravné lístky/finančný príspevok,
Firemný telefón a notebook,
Firemné auto podľa potreby,
Hodinová pauza na obed,
Zaškolenie a osobný prístup,
Práca v mladom kolektíve,
Firemný bazén ! ! !

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Reprezentatívne vystupovanie,
Pozitívny a zodpovedný prístup ku práci,
Odolnosť voči stresu,
Ochotu sa vzdelávať a rozvíjať zručnosti v oblasti predaja,
Časová flexibilita.

Skupina Premiot Group bola založená v roku 2015 a po celú dobu existencie ju sprevádza povesť seriózneho partnera s výbornou orientáciou v odbore a silnými realizačnými schopnosťami.
Management skupiny tvoria ľudia, ktorí sa v oblasti investícií na realitnom trhu, private equity a finančných služieb pohybujú už viac ako 20 rokov. Predovšetkým vďaka tomu je Premiot Group, a.s. úspešnou prémiovou investičnou skupinou, zameranou prevažne na investície do nehnuteľností v Prahe, Budapešti a Londýne.
Rastieme spoločne, dlhodobo a s istotou. Robíme to, v čo naozaj veríme!

Adresa spoločnosti

Europa Investment Property CZ a.s. – organizační zložka Slovensko
Poštová 1
811 06 Bratislava - Staré Mesto