Pridať inzerát

Predajca Originálnych Náhradnych Dielov pre Veľkoobchod

EUROMOTOR PLUS, k.s.

  • Miesto práce: Čerešňová Ulica 8, Banská Bystrica-Kremnička
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 - 1 500 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Aktívne vyhľadávanie nových obchodných partnerov po celom území SR
- Predaj ORIGINÁLNYCH náhradných dielov a príslušenstva značiek Renault, Dacia,
Ford, Škoda, Volvo,
- Zodpovednosť za identifikáciu potrieb zákazníkov
- Objednávanie a špecifikácia náhradných dielov a príslušenstva
- Poskytovanie technického poradenstva
- Plnenie stanovených plánov a cieľov
- Aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov
- Predaj a vedenie predajných rozhovorov priamo u zákazníka
- Vytváranie cenových ponúk a kontaktovanie potenciálnych zákazníkov
- Dbať na dodržiavanie platných smerníc a plnení aktuálnych úloh

- zaujímavé a motivačné ohodnotenie
- školenia
- stravovanie v zamestnaneckej jedálni - obedy - výber z menu
- možnosť zamestnania v spoločnosti s dlhodobou perspektívou
- príjemné pracovné prostredie
- teambuildingy, firemné akcie

Všetky ďalšie informácie budú zodpovedané pozvaným kandidátom osobne pri pohovore.
Na výberové stretnutie pozveme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky a poslali svoj životopis podľa definovaných podmienok. Vybraných uchádzačov budeme pozývať na stretnutie telefonicky resp. mailom

Ostatným uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Ďakujeme za pochopenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

predajca náhradných dielov, obchodník

Počet rokov praxe

5

- Komunikačné a organizačné schopnosti
- Šoférovanie dodávky do 3,5 t
- Zodpovednosť, spoľahlivosť, angažovanosť
- Čestnosť a etika
- Pružnosť

Spoločnosť EUROMOTOR PLUS, k.s. pôsobí na trhu ako autorizovaný predajca vozidiel značiek RENAULT a DACIA a zároveň poskytuje servis pre jednotlivé značky. Spolu s materskou spoločnosťou EUROMOTOR, spol. s r.o., ktorá je autorizovaný predaj a servis značiek FORD, ŠKODA a VOLVO tvoríme najväčšiu viacznačkovú prevádzku na Slovensku.

Kladieme dôraz na kvalitnú a profesionálnu starostlivosť o našich potenciálnych i stálych zákazníkov.
Snažíme sa byť vynikajúcim zamestnávateľom, poskytujúcim mimoriadne podmienky na prácu, poskytovať najlepšie služby pre zákazníkov a pracovať s najlepšou efektivitou.

Veľkoobchod s originálnymi náhradnými dielami je náš najnovší projekt, ktorého súčasťou sa môžeš stať aj Ty!