Pridať inzerát

Stavební dělník Rakousko. Arbeit in Österreich

EUROJOB Prague s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Rakousko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 2 600 - 3 900 EUR/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co vás čeká

Práce ve firmě s dlouholetou tradicí. Od oprav balkonů, podzemních a nadzemních garáži, až po povrchovou úpravu kovů, nebo protipožární opatření.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Základem je pracovitost a ochota se učit novým věcem Firma nově příchozí zaměstnance zaučí, takže se není čeho obávat. Dále je předpokladem, že uchazeči o tyto pozice budou umět alespoň základy německého jazyka. Tím je myšleno rozumět co po vás mistr na stavbě bude chtít. Jde opravdu o Holý základ. Navíc u nás ve firmě již působí více jak 60 českých kolegu, takže nějaká ta pomoc přichází i od nich.

Výhodou bude, pokud budete umět

Samozřejmě výhodou je pokročilá němčina, nebo dobrá znalost práce o kterou se uchazíte.

Co vám můžeme nabídnout

Pro náš úspěch jsou klíčoví talentovaní, kvalifikovaní a motivovaní zaměstnanci, kteří jsou odpovědní za své výsledky. Jsme stabilní a spolehlivý zaměstnavatel nabízející zázemí silné společnosti. Své pracovníky aktivně vzděláváme. Podporujeme všechny, kteří mají chuť se posouvat, nabízíme jim uplatnění ve stavební činnosti i kariérní růst.

práci na hlavní pracovní poměr s dlouhodobým uplatněním
motivující finanční ohodnocení (dle praxe a zkušeností)
13.-14.plat

Rakouská Pracovní smlouva

hrazené Ubytování

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano