Pridať inzerát

Administratívny pracovník finančného oddelenia

EUROHOTEL a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Ambrušova 7, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 150 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď, alebo podľa dohody

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Administratívna a organizačná podpora oddelenia.
Spracovanie pošty.
Komunikácia s dodávateľmi (objednávanie kancelárskych potrieb...).
Administratívna podpora HR činností – inzercia na internetových pracovných portáloch, spracovanie prijatých uchádzačov v internom firemnom software.
Samostatná denná mailová, telefonická komunikácia a spolupráca s ostatnými členmi tímu ako aj s externými partnermi spoločnosti.
Registrácia, evidencia a zakladanie zmlúv, vystavených a prijatých faktúr, záznamov z kontrol, registračných dokumentov a ostatnej firemnej dokumentácie.
Vystavovanie zálohových faktúr – informovanie zainteresovaných členov tímu o aktuálnom stave úhrad.
Kontrola vyšlých faktúr a príprava na odoslanie klientovi.
Denná kontrola stavu bankového účtu, prijatých/odoslaných platieb a následné párovanie platieb v účtovnom software.
Realizácia úhrad faktúr, miezd a iných záväzkov na základe osobitnej autorizácie do internet banking-u.
Zodpovednosť za správu pohľadávok na účtoch zákazníkov.
Proaktívne kontaktovanie zákazníkov ohľadom stavu otvorených pohľadávok - pripomienková emailová a telefonická komunikácia, zasielanie upomienok klientom.
Odsúhlasenie stavu pohľadávok.
Komunikácia s dodávateľmi ohľadom stavu otvorených záväzkov.
Zosúladenie a odsúhlasenie stavu zákazníckych účtov.
Nahrávanie došlých faktúr do účtovného systému Helios, scanovanie/ nahrávanie faktúr do Tulipu
HR agenda – príprava pracovných zmlúv, komunikácia s externou mzdárkou – príprava podkladov v rámci príjmacieho procesu zamestnanca, ukončenia pracovného pomeru, procesu ročného zúčtovania dane, spracovanie v SAP
Kontrola mesačných uzávierok
Petty cash – výdaj hotovosti, spracovanie dokladov – nahrávanie do Heliosu, scanovanie do Tulipu
Spravovanie pokladne v účtovnom sytéme Helios.
V rámci uzatvárania skladov kontrola faktúr so skladníkom – nahratých v Materials Control vs. Účtovný systém.
Odsúhlasovanie stavu záväzkov.
Generovanie inventúrnych hárkov a nahadzovanie výsledkov inventúry do Materials Control, odpisy, nahadzovanie predajov.

Zamestnanecká strava zdarma, pitný režim, káva
Perspektívne zamestnanie v medzinárodnej hotelovej sieti
Zamestnanecká cena ubytovania (pre 2osoby včetne raňajok) v ostatných NH hoteloch
Zamestnanecká zvýhodnená cena v hoteloch FPD
Možnosť zdarma ubytovania na 1 noc pre 2 osoby v NH Bratislava Gate One 2x ročne, prenosné na členov rodiny
30% zľava na konzumáciu v hoteli
20% zľava na klasické a thajské masáže
METRO výhody, WINE PLANET 10% zľava, STREET CAFE 30% zľava
L&L Limousine service 50% zľava
Čistiareň 5áSec 15% zľava
Oslava narodenín, STAR mesiaca, SUPER STAR roka – rôzne hodnotné odmeny
Teambuildingy (bowling, husacina, športový deň, lasergame, mikuláš pre deti...)
Finančná odmena za kalendárny rok
Fitness – vstup do našeho fitness
Multisport karta

Ceníme si Váš záujem a dovoľujeme si kontaktovať len kandidátov, ktorých profil spĺňa požiadavky pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

0

Znalosť anglického jazyka na komunikačnej úrovni
Príjemné vystupovanie
Dobré organizačné a komunikačné zručnosti
Samostatnosť, zodpovednosť
Ekonomické vzdelanie výhodou

NH BRATISLAVA GATE ONE **** patrí do medzinárodnej hotelovej siete NH Hotel Group s vyše 400 hotelmi v 28 krajinách. Je to jedna z najrýchlejšie sa rozvíjajúcej hotelovej spoločnosti v súčasnosti.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Vajnorská 98/C
831 04 Bratislava