Pridať inzerát

Reporting expert

Eurofins NSC Central and Eastern Europe s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nové Zámky
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 EUR/mesiacMožnosť navýšenia mzdy pre kandidátov s vyššou praxou podľa dohody.
  • Termín nástupu: podľa dohody

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zabezpečenie finančného a dátového reportingu v rámci regiónu skupiny Eurofins
• Odovzdanie a kontrola rozpočtu, forecastu, cash flow
• Metodická podpora a poradenstvo pre interných klientov tykajúca sa reportingu
• Monitorovanie odchýlok k budgetu, forecastu pre potreby lokálneho a skupinového manažmentu
• Odovzdanie vstupných dát pre sledovanie a vyhodnotenie vybraných ukazovateľov
• Spracovanie podkladov k finančnému a internému auditu a ich výsledkov
• Implementácia skupinových interných predpisov v rámci regiónu
• Aktívna spolupráca na medzinárodných projektoch skupiny Eurofins

Ponúkame:
• Prácu v dynamickej medzinárodnej spoločnosti s možnosťou odborného aj personálneho rastu
• Jedinečnú príležitosť získavať skúsenosti formou zúčastnenia sa na medzinárodných projektoch
• Zaučenie a podporu od lokálneho tímu
• HO - možnosť dohody po skončení skúšobnej doby
• Pracovné miesto môže byť otvorené aj v Eurofins Bratislava, Kollárovo námestie

Informácie o výberovom konaní

Oslovila Ťa naša ponuka ?
Neváhaj a pošli nám svoj CV .
Tešíme sa na Teba !

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Economic

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Finančná analýza - pokročilý
Finančné účtovníctvo - pokročilý
Microsoft Excel - expert

Vodičský preukaz

B

• Záujem o vzdelávanie sa a odborný rast vo finančnej oblasti controllingu
• Otvorená osobnosť, flexibilita, priateľský prístup, komunikácia
• Efektívna komunikácia s členmi tímu a zainteresovanými stranami
• Schopnosť analyticky pracovať v prostredí na riešenie problémov v rámci dynamického tímu
• Proaktívnosť a sebamotivovanosť, schopnosť pracovať samostatne, ale s pevným prínosom pre tím
• Skúsenosť s konsolidačným a rozpočtovým systémom alebo databázami sú vítané

Company Overview

Eurofins Scientific is an international life sciences company which provides a unique range of analytical testing services to clients across multiple industries. The Group of Eurofins with 800 laboratories across 47 countries and employs about 45.000 staff, believes it is the world leader in food, environment, pharmaceutical and cosmetics products testing and in agroscience services. It is also one of the global independent market leaders in certain testing and laboratory services for genomics, discovery pharmacology, forensics, CDMO, advanced material sciences and for supporting clinical studies. In addition, Eurofins is one of the leading global emerging players in specialty clinical diagnostic testing.

For more see: eurofins.com and eurofins.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Komjatická 73
940 02 Nové Zámky