Pridať inzerát

Vodič s ADR osvedčením pre pobočku Michalovce

EURO-VAT, spol. s r.o.

  • Miesto práce: Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiacplus odmeny formou prémií za výkon až do výšky 1000 eur
  • Termín nástupu: 1.1.2022, dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- rozvoz PHM
- základná starostlivosť o zverené vozidlo

- jednozmenná prevádzka
- motivujúce ohodnotenie
- pracovný pomer na dobu neurčitú
- zaškolenie skúsenými kolegami
- práca v stabilnom kolektíve
- práca v stabilnej spoločnosti s 30 ročnou tradíciu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

C, E

- platné ADR osvedčenie
- vodičský preukaz sk. C, E
- skúsenosti s vedením nákladného vozidla s prívesom, návesom
- bydlisko okolie Michaloviec alebo Trebišova
- zodpovednosť, pracovitosť

EURO-VAT, spol. s.r.o. je výrobno-obchodná spoločnosť, ktorá začala pôsobiť pred 30 rokmi. V portfóliu spoločnosti je veľkoobchod, maloobchod, zákazková výroba. Dnes pôsobí nielen na domácom trhu, ale vďaka zavedeniu systému riadenia kvality podľa normy EN ISO 9001:2015, zaujala svoje miesto v obchodnej a výrobnej sfére vo viac ako 35 tich krajinách Európy, Ázie a Afriky.
Viac o nás nájdete na www. dynamaxoil.com.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov