Samostatný referent - verejné obstarávanie - spracovanie ponúk (okrem rozpočtov)

EURO-ŠTUKONZ, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Podunajská, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 EUR/mesiacmzda v závislosti od skúseností uchádzača a dohodnutého úväzku
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovanie kompletných ponúk v zmysle súťažných podkladov okrem spracovania
rozpočtov
- administratívna činnosť v procese prípravy a odovzdania ponuky
- zodpovednosť za včasné spracovanie a úplnosť ponuky
- komunikácia s verejnými obstarávateľmi a obstarávateľmi
- vykonávanie ďalších činností

- pružný pracovný čas
- možnosť bezplatne využívať firemné fitness centrum
- stravné lístky

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú ponuku zasielajte Vaše životopisy spolu so žiadosťou o prijatie do pracovného pomeru na uvedené kontaktné údaje.
Zaslaním životopisu dáva uchádzač výslovný súhlas spoločnosti EURO-ŠTUKONZ a.s. so spracovaním svojich osobných údajov, pre účely zaradenia do databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.
Kontaktovaní a pozvaní na osobné stretnutie budú iba uchádzači, ktorí budú zodpovedať kritériám a požiadavkám na uvedenú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

vzdelanie v odbore práva výhodou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- pracovná pozícia nie je vhodná pre absolventa
- 2 ročná prac v obdobnej pozícii, resp. relevantná právna
prax
- znalosť zákona o verejnom obstarávaní a súvisiacich
právnych predpisov
- samostatnosť
- zodpovednosť
- precíznosť
- zmysel pre detail
- organizačné schopnosti

Generálny dodávateľ stavieb .

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov