Pridať inzerát

Autolakovač autobusov 3,5t

Euro Labora s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: 92431 Neunburg, Nemecko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 11,1 EUR/hod.30.00 eur diety
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto výkonu práce: Nemecko, 92431 Neunburg vorm Wald

Náplň práce :
- lakovanie autodielov , 3,5 t - autobusov
- tmelenie, brúsenie, lepenie autodielov
- príprava zariadenia na lakovanie , miešanie farieb , meranie hrúbky farby

Mzdové podmienky:
- sadzba 11,10 EUR brutto + 30,00 EUR denné diéty
- nástup: ihneď

Požiadavky:
- prax na vyššie uvedenej pozícii
- schopnosť pracovať v tíme

Ponúkame:
-zmluvu podľa nemeckých podmienok, ktorú dostanete pred príchodom do Nemecka
- k atraktívnej hodinovej sadzbe pridáme čisté denné dávky
- hovoríme po slovensky/ naši koordinátori sú pripravení pomôcť vám 24/7
-ubytovanie – 120€ mesačne , blízko pracoviska
- dovolenka a príspevok na dovolenku
-možnosť pracovať v hodinách navyše platených od + 25%
-Pracovné odevy
- platená dovolenka od 24 dní v roku

V prípade záujmu zašlite svoj životopis - Životopis s priebehom praxe a súhlas so spracovaním osobných údajov na e-mailovú adresu [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Personálna agentúra sprostredkovanie práce

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

automobilový priemysel

Prax na pozícii/v oblasti

2 roky

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo pre overených klientov z Rakúska, Nemecka a Holandska. Ponúkame a zároveň očakávame serióznu a dlhodobú spoluprácu založenú na vzájomnej dôvere.