Pridať inzerát

Projektový manažér EÚ fondy

Euro Dotácie, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Na Šefranici 1280/8, Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiacKonečná výška mzdy závisí od skúseností a praxe.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-konzultácie a poradenstvo v oblasti štrukturálnych fondov - dotačný audit
-spracovanie žiadostí o získanie finančných prostriedkov na rôzne druhy projektov z oblastí regionálneho rozvoja, životného prostredia, technológií, energetiky a pod.
-tvorba projektových námetov, prípadových štúdií a plánov (PHSR, regionálne stratégie a pod.)
-administratívne riadenie implementácie projektu vrátane zaškolenia klienta, kontrola plnenia povinností, monitoring aktivít projektu vrátane spracovania monitorovacích správ, finančné riadenie projektu a spracovanie žiadostí o platbu, príprava reportov a podkladov pre fakturáciu
-participácia na priebehu verejného obstarávania (príprava podkladov pre verejné obstarávanie, sledovanie stavu a pokroku v procese VO)
-príprava podkladov pre interné porady
-ostatné činnosti podľa pokynov nadriadeného

-flexibilný pracovný čas
- príjemné pracovné prostredie
-motivujúci systém hodnotenia zahŕňajúci fixný plat + variabilné zložky
-kontakt s klientmi z podnikateľskej, verejnej aj štátnej sféry
-vysoká miera samostatnosti a kreativity
-príspevok na kultúrne, spoločenské alebo regeneračné aktivity

Uchádzač spolu so životopisom pošle zoznam projektov, na ktorých sa podieľal s uvedením názvu projektu, popisom jeho úlohy na projekte a s kontaktom na zodpovednú osobu za klienta. V prípade projektov v oblasti štrukturálnych fondov uchádzač uvedie i názov opatrenia, v ktorom bol projekt predložený spolu s popisom stavu projektu (schválený/neschválený).
Životopis spolu s motivačným listom zasielajte mailom na svana@eurodotacie.sk alebo na adresu spoločnosti. Zaslaním svojej žiadosti dávate spoločnosti Euro Dotácie a.s. súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov podľa zákona č.18/2018 Z.z.. Kontaktovať budeme iba účastníkov spĺňajúcich podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

regionálny rozvoj, životné prostredie, energetika, vzdelávanie, výskum a inovácie, riadenie podniku, marketing

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-základná znalosť problematiky štrukturálnych fondov
-všeobecná znalosť legislatívy a iných strategických dokumentov pre štrukturálne fondy
-schopnosť pracovať kreatívne, samostatne a zodpovedne
časová flexibilita a zmysel pre detail
-výborné prezentačné, analytické a komunikačné schopnosti
-veľmi dobrý vzťahový manažment
-orientácia na tímovú spoluprácu
-vodičský preukaz sk. B(aktívny vodič)

Sme renomovaná poradenská spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami na slovenskom trhu v oblasti štrukturálnych fondov EU a verejného obstarávania, ktorá je spoľahlivým a dôveryhodným partnerom pre našich klientov. V odvetví poradenstva pri získavaní finančnej podpory zo zdrojov Európskej únie a súvisiacich služieb patríme k vedúcim spoločnostiam na trhu. Pracujeme s ľuďmi a pre ľudí, aj preto staviame spoluprácu na filozofii dlhodobých partnerstiev založených na dôvere, otvorenej komunikácii, vzájomnej výhodnosti a najmä spoločných úspechoch.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Euro Dotácie, a. s.
Na Šefranici 1280/8
010 01 Žilina