Pridať inzerát

Asistenční koordinátor s němčinou (50% home office)

Euro-Center Prague, s.r.o

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35 000 - 40 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek, zkrácený úvazek, internship, stáž

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mezinárodní asistenční ko-ordinátor

Jakožto členové našeho týmu odborníků byste byli zodpovědní za asistenci a pomoc cestujícím po celém světě v obtížných životních situacích. Hlavními úkoly jsou každodenní kontakty s našimi klienty, nemocnicemi, leteckými společnostmi, tour-operátory atd.
Hledáme spolehlivé, otevřené a flexibilní týmové hráče schopné analyzovat situaci a najít řešení. Líbí se vám pocit, že práce, kterou děláte má smysl? Že někomu reálně pomáháte, že můžete někomu pozitivním způsobem zcela změnit život? Že ani jeden váš pracovní den není stejný, jako ten předchozí? Pak je tato pozice vhodná pro vás a jste pro nás ideálním parťákem!

Požadavky

- němčina na úrovni B2-C1 a plynulá angličtina
- flexibilní a rychlé myšlení, chladná hlava ve stresových situacích
- předcházející pracovní zkušenosti v oblasti cestovního ruchu výhodou
- být připraveni se učit a dodržovat dané postupy a pravidla
- časová flexibilita

Nabízíme

- zázemí stabilní mezinárodní společnosti
- počáteční školení založené na mezinárodním odborném know-how
- denní komunikace v cizích jazycích
- zajímavý plat a benefity (čtvrtletní/roční odměny, Multisport, příspěvek na jazykové kurzy..)

- flexibilní plánování směn umožňující např. souběžné studium VŠ)

- možnost pracovat přibližně 50% směn z home office

Pro získání lepší představy, čím byste se zabývali se, prosím, podívejte na příklady našich případů na https://www.euro-center.com/cms/case...

V případě zájmu pošlete prosím svůj životopis s krátkými informacemi o Vaší časové dostupnosti (např. možné datum pohovoru, nástupu)

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Adresa společnosti

Křižíkova 237
Praha