Obchodný zástupca (Sales representative) pre projekty financované z fondov EÚ

EUFC SK s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Levice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy (brutto) - v závislosti od skúseností a praxe Pohyblivá zložka mzdy - v závislosti od zamerania a rozsahu obchodných zmlúv
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Aktívne vyhľadávanie klientov a sledovanie prostredia práce pre oblasť EÚ fondov
2. Vedenie obchodných rokovaní a obchodovanie zo službami, ktoré spoločnosť poskytuje klientom
3. Proaktívne vyhľadávanie príležitostí na financovanie zámerov klientov
4. Aktívne sledovanie a štúdium grantových príležitostí v SR a v EÚ
5. Spracovávanie a prezentovanie analýz, záznamov z rokovaní , PP prezentácií , ponúk, zmlúv
6. Práca na tvorbe špecifických , koncepčných a strategických dokumentov
7. Komunikácia s klientami na operatívnej úrovni, udržiavanie a napĺňanie obchodných vzťahov
8. Udržiavanie dlhodobých odborných vzťahov s klientami spoločnosti

- flexibilný pracovný čas
- možnosť home office
- možnosť profesionálneho rastu formou platených školení a workshopov
- kontakt s klientami z podnikateľskej a verejnej správy
- vstupné zaškolenie
- nastavenie pracovného tímu na vzájomnú pomoc
- práca vo vyváženom pracovnom kolektíve

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce:
- Nitra
- Levice

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Ekonomické znalosti - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3 roky v oblasti EU fondov, Horizont 2020

Počet rokov praxe

3

- samostatné organizovanie a plánovanie práce
- výborné obchodné a komunikačné schopnosti
- orientácia na dosahovanie výsledkov
- schopnosť učiť sa nové veci
- všeobecný prehľad v problematike EÚ fondov a v príslušnej legislatíve
- kultivovaný slovný prejav , schopnosť vyjadrovania sa
- pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
- proaktivita a samostatnosť v hľadaní krízových riešení)
- vysoká odolnosť voči stresu
- precíznosť a časová flexibilita

EUFC SK s.r.o. dlhodobo buduje koncept konzultačnej a poradenskej spoločnosti na najvyššej úrovni so štandardizovanými procesmi, sofistikovanými riešeniami a kvalitnými expertmi v danom segmente.
EUFC SK s.r.o. poskytuje komplexné poradenstvo v oblasti projektového financovania so zameraním na čerpanie grantov z Európskej únie.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov