Obchodný zástupca (Sales representative) pre projekty financované z fondov EÚ

EUFC SK s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kalnická cesta, Levice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy od 1200€ (brutto) v závislosti od skúseností a praxe
  • Termín nástupu: 09/2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Aktívne vyhľadávanie klientov a sledovanie prostredia pre oblasť EU fondov
2. Vedenie obchodných rokovaní a obchodovanie zo službami, ktoré spoločnosť poskytuje klientom
3. Proaktívne vyhľadávanie príležitostí na financovanie zámerov klientov
4. Aktívne sledovanie a štúdium grantových príležitostí v SR a v EÚ
5. Spracovávanie a prezentovanie analýz, záznamov z rokovaní, PP prezentácií, ponúk, zmlúv
6. Práca na tvorbe špecifických, koncepčných a strategických dokumentov
7. Komunikácia s klientmi na operatívnej úrovni, udržiavanie a napĺňanie obchodných vzťahov
8. Udržiavanie dlhodobých odborných vzťahov so zákazníkmi

- Flexibilný pracovný čas
- Možnosť home office
- Možnosť profesionálneho rastu formou platených školení a workshopov
- Kontakt s klientami z podnikateľskej a verejnej správy
- Vstupné zaškolenie
- Nastavenie pracovného tímu na vzájomnú pomoc
- Práca vo vyváženom pracovnom kolektíve

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Strojopis - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3 roky v oblasti EU fondov

- Samostatné organizovanie a plánovanie práce
- Výborné obchodné a komunikačné schopnosti
- Orientácia na dosahovanie výsledkov
- Schopnosť učiť sa nové veci
- Všeobecný prehľad v problematike EÚ fondov a v príslušnej legislatíve
- Kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovať sa
- Pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
- Proaktivita a samostatnosť v hľadaní krízových riešení
- Vysoká odolnosť voči stresu
- Precíznosť a časová flexibilita

EUFC SK s.r.o. dlhodobo buduje koncept konzultačnej a poradenskej spoločnosti na najvyššej úrovni so štandardizovanými procesmi, sofistikovanými riešeniami a kvalitnými expertmi v danom segmente.
EUFC SK s.r.o. poskytuje komplexné poradenstvo v oblasti projektového financovania so zameraním na čerpanie dotácií z fondov Európskej únie.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Družstevná 2
83104 Bratislava