Pridať inzerát

Elektrikár/skladník/Údržbár - Trebišov

EUCOS SK s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 8 EUR/hod.Mzda pre živnostníkov 8 €/hod. Uvedená mzda je najnižšou mzdou. Výsledná hranica mzdy závisí od pracovných skúseností kandidáta.
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná pozícia sa obsadzuje ako kumulatívna pre profesie elektrikár/skladník/údržbár

Platné osvedčenie §22 samostatný elektrotechnik, §23 elektrotechnik na riadenie činnosti alebo riadenie prevádzky / §24 revizny technik

- Montáž, inštalácia elektrických zariadení v budovách a stavebných objektoch počas ich výstavby a rekonštrukcie
- Kladenie, montáž a demontáž silnoprúdových káblov.
- Montáž a opravy individuálnych svietidiel vnútorného a vonkajšieho osvetlenia.
- Montáž a zapájanie komplexnej elektroinštalácie, jednofázových a trojfázových spínačov, zásuviek a nízkonapäťových ističov podľa schém.
- Montáž a zapájanie elektrických istiacich a kontrolných zariadení podľa schém
- Montáž, zapojenie a bežná kontrola prístrojov na priame meranie odberu elektrickej energie.
- Zapájanie častí elektrických inštalácií
- Oprava podružných rozvádzačov a prechodových skríň
- Opravy uzemňovacích sietí v priemyselných objektoch
- Kontrola a opravy elektroinštalácie staveniskových strojov a zariadení
- Čiastkové elektromontážne práce v dielni.
- Jednoduchá údržba a oprava elektrických náradí
- Vedenie predpísanej evidencie
- Samostatné preberanie, skladovanie, ošetrovanie a výdaj tovaru vo vnútropodnikových skladoch.

Poznámka :
- pracovná pozícia sa otvára pre miesto výkonu práce v rámci realizácie stavieb v meste Trebišov
PRÁCA JE URČENÁ LEN NA ŽIVNOSŤ.

- ubytovanie hradí zamestnávateľ
- doprava na základe dohody

Pracovná pozícia sa otvára pre miesto výkonu práce v rámci realizácie stavieb v meste Trebišov

Pre zaradenie do výberového konania je nevyhnutnou podmienkou zaslanie životopisu s uvedením doterajšej pracovnej praxe a dokladmi prípadne osvedčeniami potrebnými k výkonu pracovnej činnosti.

Oslovení budú len vybraní uchádzači. Za porozumenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Prax na pozícii/v oblasti

elektrotechnika, skladovanie, údržba

Počet rokov praxe

2

Znalosť problematiky obsadzovanej pracovnej pozície.
Platné osvedčenie §22 samostatný elektrotechnik, alebo §23 elektrotechnik na riadenie činnosti alebo riadenie prevádzky alaebo §24 revizny technik

Stavebná spoločnosť, ktorá sa zaoberá realizáciou stavieb a rekonštrukcií priemyselných objektov v rámci celej SR.
Spoločnosť EUCOS SK s.r.o. vyrába, dodáva a montuje rôzne skrutkované a zvárané oceľové konštrukcie najmä pre stavebníctvo a priemysel. Výroba konštrukcií je podporovaná podrobnou prípravou, technickou dokumentáciou, statickým posudkom a výrobnou dokumentáciou.
www.eucos.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov