Pridať inzerát

Montážnik oceľových konštrukcií - Šéfmontér

EUCOS SK s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiacMzda pre živnostníkov 13 €/hod. Uvedená mzda je najnižšou mzdou. Výsledná hranica mzdy závisí od pracovných skúseností kandidáta.
  • Termín nástupu: 02/2022
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadi, kontroluje a zodpovedá za montáž oceľových konštrukcií, ktorá sa vykonáva podľa pracovného postupu alebo výkresovej dokumentácie, v určitom časovom limite.

Poznámka :
- pracovná pozícia sa otvára pre miesto výkonu práce v meste Medzev (výroba oceľových konštrukcií) a stavieb na Slovensku.

- ubytovanie hradí zamestnávateľ
- doprava na základe dohody

Pracovná pozícia sa otvára pre miesto výkonu práce v meste Medzev (výroba oceľových konštrukcií) a realizácie stavieb na území Slovenska.

Pre zaradenie do výberového konania je nevyhnutnou podmienkou zaslanie životopisu s uvedením doterajšej pracovnej praxe a dokladmi prípadne osvedčeniami potrebnými k výkonu pracovnej činnosti.

Do predmetu prosím uviesť Šéfmontér

Oslovení budú len vybraní uchádzači. Za porozumenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, stavebníctvo

Prax na pozícii/v oblasti

montáž oceľových konštrukcií

Počet rokov praxe

3

Preukázateľné skúsenosti v oblasti montáže oceľových konštrukcií prípadne aj prax s riadením pracovníkov.

Stavebná spoločnosť, ktorá sa zaoberá realizáciou stavieb a rekonštrukcií priemyselných objektov v rámci celej SR.
Spoločnosť EUCOS SK s.r.o. vyrába, dodáva a montuje rôzne skrutkované a zvárané oceľové konštrukcie najmä pre stavebníctvo a priemysel. Výroba konštrukcií je podporovaná podrobnou prípravou, technickou dokumentáciou, statickým posudkom a výrobnou dokumentáciou.
www.eucos.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov