Pridať inzerát

Zvárači, zámočníci, protipožiarne hliadky

EUCOS SK s.r.o.

  • Miesto práce: Atómová elektráreň Mochovce, Mochovce, Kalná nad Hronom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6 - 12 EUR/hod.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktuálna ponuka práce pre zváračov, zámočníkov a protipožiarne hliadky na pracovisku elektrárne Mochovce 1. a 2. blok, kontrolované pásmo.
Mzda: zvárač 12 €/hod, zámočník 9-10 €/hod, PO hliadka 6 €/hod.

Nástup ihneď, ukončenie projektu 31.8.2022.
Po ukončení projektu možnosť spolupráce na iných projektoch v rámci EMO aj mimo.
Požadovaný živnostenský list, lekárska prehliadka a životopis.

Informácie o výberovom konaní

v prípade záujmu kontaktovať:
[email protected] - 0902 118 503 alebo [email protected] - 0907 744 436

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počet rokov praxe

2

zvárač s platným certifikátom na metódu zvárania 111

Stavebná spoločnosť, ktorá sa zaoberá realizáciou stavieb a rekonštrukcií priemyselných objektov v rámci celej SR.
Spoločnosť EUCOS SK s.r.o. vyrába, dodáva a montuje rôzne skrutkované a zvárané oceľové konštrukcie najmä pre stavebníctvo a priemysel. Výroba konštrukcií je podporovaná podrobnou prípravou, technickou dokumentáciou, statickým posudkom a výrobnou dokumentáciou.
www.eucos.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov